Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet tenni kiközösítés...

Mit lehet tenni kiközösítés ellen?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon rossz lépésem és emiatt lenéz mindenki és senki se akar velem barátkozni se. Hogy lehet ebből kijönni?

2021. aug. 8. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Idővel, úgy hogy közben jó példát mutatsz. Az emberek idővel valamennyire felejtenek. Attól függ mit tettél, mennyire súlyos. A lényeg az, hogy IDŐVEL. Ha olyan durva, akkor én meggondolnám, hogy elköltözzek.

You pay the price.

2021. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, olyan csináltam ami miatt kurvának gondol mindenki. Ezt is el felejtik? Költözni nem tudok én csak úgy.
2021. aug. 8. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Idővel bizonyítasz nekik
2021. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2# Elfelejteni soha nem fogják. Legfeljebb pár év múlva már nem igazán érdekli őket.
2021. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Rajtad lesz a bélyeg, de rajtad áll, hogy a bélyeg szerint viselkedsz, vagy megcáfolod azt.

Ezt esetleg egy évekig tartó stabil párkapcsolattal lehet korrigálni, és kiállni akkor is, mikor eleve legyintenek rád.

Ami nehéz lesz: párt találni úgy, hogy ismerik a múltad. Én biztos elmennék. Költöztem már 3 országba is, de nem azért, amiket tettem, hanem mert elegem lett valamiből. Hidd el, meg tudnád tenni.

2021. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogj minden nap, ne lássak rajtad, hogy össze tudnak törni.

Ugyan azt éltem meg anno 16 évesen. Végig csináltam egy évet mosolyogva, miközben minden nap megaláztak, bántottak,átvertek.

Akkor is csak mosolyogtam és mentem tovább mikor már alig volt erőm egyben maradni.

2021. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Barátkozz olyanokkal, akiket szintén k.vának néznek.
2021. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Csak irigyek, ne foglalkozz velük. Biztos ilyen kiközösítős sminkeletlen csajok.
2021. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Persze van köztük is normális, de nem mindegyik
2021. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!