Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Létezik olyan ember, aki...

Létezik olyan ember, aki személyiségből kifolyólag alkalmatlan párkapcsolatra, illetve komolyabb barátságra?

Figyelt kérdés

Huszonéves srác vagyok, de még soha nem volt párkapcsolatom, de még komolynak mondható baráti kapcsolatom sem. Két kezemen meg tudnám számolni, hogy hány emberre tartok rendszeres kapcsolatot, de azokat nem igazán nevezném barátnak.


Nem szeretek kimozdulni, teljesen jól megvagyok itthon, ugyanakkor picit feszélyez a tudat, hogy más már házasodik, vagy éppen jön a gyerek, én pedig itt vagyok egyedül.



2021. aug. 30. 21:38
1 2
 11/17 Senior Séf ***** válasza:
30%
Egyre több ilyen lesz, amíg számítógép mellett nőnek fel emberek.
2021. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok én, szintén fiatal huszonévesen. Nekem nagyon fura természetem, illetve személyiségem van (gyanús hogy aspergeres vagyok, ezt már többen mondták), és én nemigazán érzek semmiféle vonzódást más emberek iránt, néha rámjön az, hogy na, de jó lenne valaki, de ez kb rögtön el is múlik. Párkapcsolatom még nem volt, és nem érzem annyira fontosnak, hogy minden percemet a csajozás tegye ki, nem fektetek bele energiát, viszont a maréknyi barátomat is csak akkor keresem ha tényleg fontos, rokonaimmal is nagyon ritkán beszélek. Hiányzik belőlem az emberek iránti érzelem, és ez elvileg nagyon rossz, és én is csak azért gondolom ezt rossznak, mert azt mondták.
2021. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező ez nem betegség egyszerűen te ilyen vagy és ez rendben is van ha jól érzed magad így, mivel mindenkinek más az értékrendje senkinek nem tudsz megfelelni, hogy tetszen nekik ahogy élsz ezért kell onmagadnak megfelelni csak.

Te azt írod ez jó neked így akkor egészségedre, ha majd úgy érzed szeretnél változtatni valamin esetleg ott lesz arra is a lehetőség

2021. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok es nekem szemelyisegembol adodoan valtozott meg az eletem. Volt szep baratnom voltak haverjaim akikel minden hulyesegbe benne voltam. mostmeg... 8 eve mar hogy se baratom se baratnom nincs es egyedul tengetem napjaimat. valoszinuleg en vagyok a hibas de mar most nem is olyan rosz egyedul lenni :)
2021. szept. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem a barátkozás nem megy. Egy idő után valamiért mindenki elfordul tőlem...
2021. szept. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
50 éves koromig mindig volt valakim (60/nő vagyok), de azóta rájöttem, hogy mivel már nem érzek testi vonzalmat, nincs, ami megszépítse az emberek természetét. Míg volt a rózsaszín köd, addig működött, de 10 éve ennek a hiányában túl hamar észreveszem az emberek rossz tulajdonságait, és idegesítenek. Nem tudnak nekem annyi érzelmi előnyt adni, amiért összejöjjek valakivel, és elkezdjem kiszolgálni. Pár hát után kidobnám, mert nincs már a szex mint ragasztó.
2021. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én sajnos ilyennek érzem magam. Tudom hibás vagyok, a barátságokért tenni kell, de én ebben nem vagyok túl jó. Akit szeretek, annak mindig örülök, de mégis inkább kivárom, míg ő keres, meg úgy vagyok vele, áh, ugysem kiváncsiak rám...mit is mondhatnék nekik?... aztán ők meg biztos azt hiszik, hogy tojok rájuk.

Szeretnék változtatni, de nem könnyű.


46/n

2021. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!