Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Munkahelyet szeretnék váltani. Elsősorban anyagi okok miatt. De már pszichésen is kezdek besokallni. Nagyon kevés pénzt tudok félretenni, de a munkával nincs különösebben bajom. Ha váltok valószínűleg sokkal nehezebb munkám lesz. Ez már önmagában aggaszt, no meg az ismeretlentől való félelem. Kiegészítőben annyit, hogy vannak alap végzettségeim, de semmi komoly. Minimálbérnél éppen többre vagyok jogosult. Úgy érzem néhány hónap pihenőre lenne szükségem. /Évek óta nem voltam normális szabadságon/ 30F

2021. szept. 3. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi, nincs mitol felni. Meg lehet elni maszekolgatasbol is. Idos neniknel csopog a csap, wc, kilincs elromlik, kerites javitas, festes, stb.. annyit mindig meg tudsz szerezni hogy ne halj ehen.
2021. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Jó de ehhez hirdetni is kéne valahol?

Kevés ismerősöm van.

2021. szept. 3. 11:05
 3/6 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2021. szept. 3. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
A magyar valóságot írod le. Lottózz , vagy nemtudom , menj külföldre...Ha nem vagy talentum másképp nem fog menni sajnos..
2021. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Költözz szüleidhez pár hónapra, mond nekik hogy pihire van szükséged. 4 éve nincs munkám, elvagyok
2021. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Számomra az nem egy fenntartható állapot. Az a célom, hogy olyat tegyek aminek hosszabb távon van értelme és meg is tudok belőle élni és nem esik nehezemre. (úgy értem szeretem)

2021. szept. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!