Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Magányos vagyok.

Figyelt kérdés

Nincsen senkim akivel találkozhatnék, beszélgethetnék szabadidőmben. Nem szeret senki, és nagyon rosszul érzem magam már. Mindent egyedül csinálok, és kb 14-15 éves korom óta így van. Akarnék változtatni, de úgy érzem, hogy már késő. Korábban kellett volna erre rájönnöm.

Mostanában csak rossz történik velem, mindenki belém rúg, csak azt nem tudom mi rosszat tettem.

Sosem voltak barátaim, barátnőm sem, szerelmes sem voltam soha, szerintem már nem is leszek, ha eddig nem történt semmi.

Nagyon rossz már egyedül, Ti mit csinálnátok a helyemben?

Szerintetek változhat még az életem?


2018. dec. 6. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Regisztrálj levelező oldalra (külföldieknek) és ott keress barátot. Ott mindenki nyitottabb és könnyű barátokat találni. Igaz valószínű messze lesznek tőled (akar másik kontinensen) de ettől függetlenül meg oszthatod az élményeidet és meg nyelvet is tanulgatsz!
2018. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok. Pár napja otthagytam a sulit(20/f) ezt is elrontottam legalább addig nem otthon voltam most már annyira sincs miért felkelni mint előtte. Nem hiszem hogy lesznek normális válaszok sajnálom legtöbben azt fogják írni keress egy hobbit, szerezz barátokat, utazd körbe a világot. Csak mikor ezeket írják nem veszik figyelembe az önbizalom és a pénz hiányát.
2018. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a kilátástalan, elveszett és üres életemmel Istennél találtam megoldást.
2018. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, csak idősebb vagyok, mint te.


Persze lehetne áltatni téged, h beszélgetni kell, ismerkedni, mosolyogni az emberekre blabla...


De én úgy látom, h nem nagyon vannak megbízható, barátnak alkalmas emberek, akikre tényleg lehet számítani.


Ha bulizni akarsz, egyből lesz társad, ha vigyorogsz, mint egy félnótás, szintén, de ha olyan embert szeretnél, akivel lehet bezsélgetni, utazni, kalandozni külföldön, vagy csak kimenni sétálni és közben beszélgetni - az kegyetlenül nehéz.

2018. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most lehet azt írnák a többiek, hogy keress hobbit, menj bulikba, mozdulj ki egy kicsit többet.. Én nem preferálom az ilyet. Úgy mint az előttem szóló. Nagyon nehéz normális barátot találni. Én is ugyanebben a cipőben járok, csak sajna én már feladtam. Hiába mentem suliba oda a többiekhez, nem foglalkoztak velem. Ugyanígy a neten, ráírtam valakire, hogy "na akkor barátkozzunk". Max 2 napig tartott az ismerkedés és annyi, többször nem is írt, mert nem volt rám kíváncsi. Én úgy vagyok vele, hogy kit érdekel. Annyiszor próbálkoztam már, de sose jött össze. Majd lesz valaki, vagy nem.

17L

2018. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 4/5 vagyok.


Gyakorlatilag már én is feladtam, mondjuk én 30 vagy és F. és több szempontból is kilógok a sorból. annyi, h jelen vagyok pár oldalon ( pl. insta), ha biciklizek, kirándulok, szóba állok azért emberekkel, de ennyi.

Mint mondtam, nem is látok barátságokat, csak haverokat, engem az meg nem érdekel.

2018. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!