Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan küzdjem le a honvágyam,...

Hogyan küzdjem le a honvágyam, barátaim hiányát, folyamatos magányt?

Figyelt kérdés

Helló. Utolsó évem egyetemen (szerencsére), de eddig nem sikerült barátokra találnom. Fontos megjegyeznem, hogy külföldről jöttem. Sokat próbálkoztam, de senkivel sem éreztem magam egy hullámhosszon, illetve senki mellett sem tudtam önmagam adni. Az online oktatást azért szerettem, mert Budapesten nincsenek barátaim, teljesen egyedül vagyok, de otthon olyan emberekkel voltam körülvéve, akik mellett önmagam lehetek. Ezért nagyon egyedül és magányosnak érzem magam, főleg, hogy a szaktársaim is azt éreztetik velem, hogy nem tartozom közéjük. Megbékéltem azzal, hogy nem fogadnak el, de a magány, honvágy felemészt.

Bunkó válaszokat nem szeretnék, tudom, hogy lehetne rosszabb is a helyzet, de mindenkinek más a fájdalomküszöbe.



2021. szept. 14. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Kommunikáljatok és amikor csak tudsz, menj haza.
2021. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm, sajnos csak két hónaponta tudok haza utazni, már nagyon várom! :)
2021. szept. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!