Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet elviselni ha még...

Hogy lehet elviselni ha még egy mosolyt se kapok egy lánytól sem?

Figyelt kérdés
Bemegyek egy bankba,vagy egy boltba,köszönni talán még köszönnek,de egy mosolyt már nem kapok.Ha mosolyogva megyek be akkor sem.Tehát az hogy mosolyogj a világra és az visszamosolyog rád az egy hülyeség.Mint ahogy az is hülyeség hogy mindenki azt kapja vissza amit ad.Azért mert nem vagyok jóképű még egy mosolyt adhatnának a lányok hogy jobb legyen a napom.De nem adnak,pedig nem kerülne semmibe.

2021. szept. 27. 22:13
A kérdező szavazást indított:
Aki nem jóképű az nem érdekli a lányokat.
Egy nem jóképű fiú is érdekelhet egy lányt.
Sok pénzt kell szerezni,azzal kell kompenzálni ha valaki nem néz ki jól.
Nem kell foglalkozni a nőkkel, egyedül is jó lenni.
30 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Már nem is szeretek emberek közé menni,úgyse ér semmi pozitív inger.
2021. szept. 27. 22:15
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem fogok egy vad idegenre mosolyogni fölöslegesen...O_O

Ha bankba megyek akkor elintézek dolgokat, boltba vásárolni megyek nem másokat lesni...

2021. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 eznemlényeges ***** válasza:
90%

Mindenkinek más jön be mind testileg, mind szellemileg. Valahogy az amerikai ultrakövér embereknek, methheadeknek s egyéb jónép is talál párt magának.

Ha meg valaki nem mosolyog vissza, akkor lehet, hogy csak rossz napja van, vagy csak nagyon el van foglalva a gondolataival, saját bajaival. Próbáld nem magadra venni az egészet, legyen azért jó kedved, mert te jó kedvű szeretnél lenni. Tudom, ez nem ilyen könnyű, de ez az alapja a dolgoknak.

2021. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok biztos benne, hogy ez a te külsődtől függ. Vannak olyan emberek, akik eleve nem mosolygósak. Én is ismerek ilyet. Nekik mindegy, hogy ki az, aki rámosolyog.

Meg vannak nagyon életunt, bunkó emberek, boltokban főleg, de én cukrászdában is láttam már. Olyanok, akik mindig olyanok, nem csak egy alkalommal.

2021. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De sehol sem mosolyognak rám sem buszon,sem boltban,sem bankban,sem a gyógyszertárban,szomorúan kezdődik a napom és szomorúan is ér véget.
2021. szept. 27. 22:39
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
5.miért mosolyogjanak egy idegen férfira?
2021. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Te az a csávó vagy, aki múltkor azt nehezményezte, hogy nem flörtölnek vele a munkájukat végző nők?

Ne hidd el amúgy a filmeket, nem fognak mosolyogni rád az emberek, mivel általában félreértik, ahogy te is tennéd.

2021. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Én mosolygós természetű vagyok, aki kicsit is megismer az tudja, de egyáltalán nem szoktam a boltban vagy bankban idegen emberekre csak úgy alapon rámosolyogni.

Viszont ez nem azt jelenti, hogy semmibe néznek. Ezt már csak te képzeled bele magadnak. Ez utóbbi tulajdonság sugározhat rólad egy negatívabb arcképet, emiatt pedig előfordulhat, hogy elkerülnek az emberek.

2021. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Csináltass egy pólót, hogy mosolyogj rám!
2021. szept. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8 az eladó a boltban rám mosolyoghatna.És meg is tenné ha jól néznék ki.Lenne szemezés,mosoly,beszélgetés,telefonszámcsere,minden.
2021. szept. 28. 05:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!