Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy átlagos nem ismert embert...

Egy átlagos nem ismert embert is sokan felköszönthetnek születésnapján?Ő is kaphat sok szeretet ismeretlenek től?

Figyelt kérdés
Még csak 1 órája tette ki az FTC kézilabda honlapja hogy ma van Márton Gréta születésnapja de már most sokan írtak neki,sokan felköszöntötték.Nem sajnálom tőle,mert kedves lány, intelligens is.Vajon ismeretlen fiúként még én is kaphatok ennyi szeretetet?Vagy ahhoz ismertnek kéne lennem?

2021. okt. 3. 11:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor tessék nekiállni sportolni, hogy országosan ismert személy legyél és felköszöntsenek. Ha csak ez kell a boldogsághoz (Egyébként szerintem valami komoly gondod van, ha ennyire rá vagy erre a köszöntésre pörögve, a többség ügyet sem csinál belőle)
2021. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy ennyi köszöntést kapnál, mint ő, akit bár én nem ismerek, úgy fest más igen.
2021. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebben hol van a szeretetet?

Nekem nem szokásom köszönteni random embereket. 5 éve vettem le a dátumot FB-rol is, mert agyamra ment a sok ismeretlen ember köszöntése. Azóta talán öten köszöntenek ami pont elég. Így nekem sem kell őket köszönteni. Ez csak egy szánalmas klisé, álomvilágban élsz ha azt hiszed ez jelent valamit. Attól nem lesz boldogabb napod ha 500 ember rádír évente egyszer mert kidobta a Facebook.

2021. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos hobbim által pár ezren követnek Instagramon, és gondolom páran utánanéztek a születésnapomnak (valószínűleg Facebook-on találták meg, esetleg régebbi posztok által), így amikor áprilisban születésnapom volt, nagyon sokan kívántak boldog születésnapot. Jól esett, de ne legyenek tévképzeteid, ez nem szeretet. Ezek az emberek nem szeretnek engem, hiszen nem ismernek. Valószínűleg kedvelnek, mint alkotót és szeretik a munkámat, de szeretni nem szeretnék. Részükről ez csak egy kedves gesztus volt, nem több.


Az a valódi törődés és szeretet, amikor a párom ugyanezen a napon meglepett egy saját készítésű dallal és annak előadásával, majd elvitt csillaglesre, majd másnap a barátnőim elvittek az általuk szervezett születésnapi kincsvadászatra. Ezek mögött valódi szándék és törődés van.


Az nem valódi örömforrás vagy érték, hogy idegenek felköszöntenek, csak egy gesztus, ami mögött vagy van valami kedves szándék, vagy csak volt fél perc szabadideje, amiben ezzel ütötte el az időt. Az számít, hogy a valódi szeretteid hogyan állnak hozzád, és az, hogy ők ezt milyen mennyiségben és hogyan teszik rajtad is áll. Például a fenti két példa kölcsönös, én is mindig meglepem a barátomat és szervezek valamit a barátnőimnek, és ez a kölcsönös szerelem/szeretet nem csak a szülinapok idejére vonatkozik.


Nem szeretnék okoskodni, de szerintem te rossz helyen keresed a boldogságot, ha azt hiszed, hogy egy facebookos felköszöntés bármit is ír. Másrészt senki nem fog ismeretleneknek írogatni, miért is tennék?

26/N

2021. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Boldog biztosan nem lennék,de szebbé tenné a napom ha több százan felköszöntenének.
2021. okt. 3. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!