Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Végtelenül magányos vagyok,...

Végtelenül magányos vagyok, de nem tudok változtatni a befelé forduló, depresszív személyiségemen, ezért minden este szemetet eszem és alkoholizálok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nincs olyan, hogy nem tudsz változtatni.
2021. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Én ugyanígy vagyok...viszont a szemét kaja helyett próbálom az étkezésemet rendbe szedni,mellette pedig sportolok...futok,kondizok.Jobb feszültséglevezető.És megakadályozza hogy behálózzon a depresszió...

Mert ha van egy pihenőnapom,amikor semmit nem csinálok,egyedül vagyok,magányos vagyok,azonnal rám is rám szokott törni a depresszió,és igaz én egyáltalán nem alkoholizálok...de ilyenkor folyamatosan tolom be az édességeket,szemét kajákat,szénsavas üdítőket,amiket alapból sosem eszem,iszom.

Nekem a sport segített abban hogy elfordítson a depressziótól...igaz,most is magányos vagyok,de nem érzem magam olyan rosszul,mint ahogy pl. te írod.

2021. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress egészségesebb hobbikat, pl sport, barkácsolás, olvasás. Amiket írtál az csak rossz szokások, rossz beidegződések. Ezeken lehet változtatni, bár némi önfegyelem azért kell hozzá. Punnyadás helyett lehet pl sétálni, a szemét kaják helyett egészséges dolgokat venni, enni. Idióta filmek helyett ismeretterjesztőket nézni, vagy olvasni. Egy idő után jobban érzi magát az ember, és rádöbben, hogy milyen hülye módon élt. Amikor meg jobban érzed magad, emberek közé kell menni, ismerkedni, és a magány is elmúlik. Rajtad kívül más nem tud változtatni a szokásaidon, te viszont igen. Hajrá!
2021. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló vagyok, csak nem iszom.
2021. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: írd meg nekem, ha rájössz a megoldásra.
2021. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az étkezésed kihat a lelki állapotodra. én sokkal pozitívabban gondolkodom,mióta rízst és húst eszem.
2021. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!