Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már azt, hogy semmi...

Éreztétek már azt, hogy semmi értelme sincs az életeteknek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Nekem van értelme. Vannak jó barátaim, ismerőseim nem érzem magam egyedül. Nagyon szépen haladok most már újra az álláskeresésben, bőven vannak pozitív tapasztalataim ismét - hosszabb kényszerkihagyás után.


Azt pedig mondhatnám, hogy édesanyám nélkül sokkal nehezebb most már - hiszen két éve elhunyt. De ha a teste már nem is él, LÉLEKBEN NAGYON VELEM VAN továbbra is. Nem tudom elfelejteni a rám hagyott jó tanácsait.


A furcsa az, hogy éppen mostanában tanultam meg sokkal önállóbb és érdekérvényesítőbb lenni - egyedül is.

2021. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szinte nap mint nap ezt érzem !!

Egy dolog tartsa még az erőt bennem de már lassan az se.. ez a hobbim.

Nagyon furán hangzik de imádkozni szoktam az Istenhez hogy meghaljak.

A szenvedéseim és a sok fájdalom megszűnjön végre. Nem érdekelnének a körülöttem lévő emberek mégha ez önző dolog.

2021. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan ezt érzem!
2021. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nonstop
2021. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Két éve. Napról napra,percről percre.....
2021. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!