Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire normális ha nem volt...

Mennyire normális ha nem volt egyszer sem viszonzott szerelemben részem? 24 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés
Ismerkedtem lányoknál de csak én szerettem meg ő nem viszonozta. Már megöli a lelkemet ez😔
2021. nov. 7. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Hát tettél érte valamit érte?

Én 22 évesen online tarskereson talaltam meg

2021. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul. Még a legjobbakkal is. Ha már az elején nem viszonozza kicsit sem, akkor nem találkozol vele többet, hanem tovább keresgélsz. Valamelyik lánnyal össze fog majd jönni. Lehet, hogy te is neki már a sokadik keresgélése leszel. Annál jobban fogjátok egymást értékelni.
2021. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

En 25 vagyok. Nekem se volt részem ilyenbe.. söt az egyiknek csak barátja lehettem ! Azóta nem tartom vele a kapcsolatot !!

A másik csajnak meg nem jöttem be ! Nem tetszettem neki !

"Nem csak te evezel ebbe a csónakba"..

Tudom akármennyire is fáj ez hogy mások semmilyen erőfeszítést nem tesznek érte hogy összejöjön egy barátnő és egy csettintéssel már van is . Ezt el kell fogadni sajnos.. igazságtalan ez az elcseszett világ !! De ez van.


Nézd úgy a dolgokat hogy azok akiknek szükségük van egy társra (görcsösen is ha kell) ők valójában félnek egyedül magányosként lenni a nagy világban . Így legalább erősödsz lelkiekben is hogy egyedül képes vagy bármire mindenféle támasz nélkül amit egy lány megadhat !! Így is fel lehet fogni ! Én így teszek bármennyire is szeretnék egy lányt magam mellé aki végre szeretni tud ! Muszály ezt a dolgot el engedni mert beleőrülsz !!

2021. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!