Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerű segédmunkásként...

Egyszerű segédmunkásként átlagos kinézettel elérhetem,hogy rajongjanak értem az emberek?Hogy a csajokat le se tudjam vakarni magamról?

Figyelt kérdés
Annak ellenére hogy nem vagyok tehetséges,nem értek a zenéhez,nem tudok énekelni,nem vagyok jó a sportban sem, egyedül csak ahhoz értek hogy a kőművesnek a kezébe adjam a vödör maltert a szerszàmokat ès a téglàkat.Szerezhetek rajongókat mint segédmunkàs?Átlagos kinézettel,30 èvesen?Rajonghatnak értem azért amit letettem eddig az asztalra?Példakép is lehetek akár?

2021. nov. 24. 16:44
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
9 a becsületességem,kitartásom miatt,meg hogy el tudom tartani magam.
2021. nov. 24. 17:22
 12/27 anonim ***** válasza:
92%

#11

Ez több százmillió emberről elmondható, nem nagy dolog.

2021. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
12 és énekelni nem tudnak több millióan?Vagy színészkedni?
2021. nov. 24. 17:27
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

#13

Sokan tudnak, de nem sokukból válik valódi tehetség és nem sokan futnak be valódi karriert. Már pedig őket szokták követni az emberek.

2021. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha te képes vagy azért rajongani valakiért mert az illető jó néz ki akkor te egy sekélyes ember vagy. Én rajongást olyanok iránt éreztem eddig akik valami különlegeset tudtak nyújtani valamiben, olyan dolgot ami hatással volt rám, lelkileg megérintett. Egy instacsajért akinél annyi a produktum hogy jól mutat a fotókon én nem tudnék rajongani, igazából pont leszarom az összeset. Szerintem sokkal jobban járnál ha nem valamiféle elbaszott sztárságra vágynál, hanem inkább keresnél és találnál egy nőt akiért te rajonghatsz. Csak te, mert másnak föl sem tűnt, de te megláttad benne azokat a dolgokat amikért szívből tudod őt szeretni. Ettől lennél boldog, nem más emberek figyelmétől, csodálatától.
2021. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
#5ös az is vonzó ha valaki tud dolgozni, csak épp nem az a munka amikor kb semmit nem csinálsz önállóan, csak adogatod a cuccokat
2021. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%

Tömegesen rajongani érted? Mégis hol? Az építkezésen?

Ááá, kiégtem a kérdésedtől. :) Mondd, hogy trollkodsz! Légyszi! :)

2021. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Emlékszem Hajdú Péter egyik műsorában azt mondta Alekosznak,ha a zenével foglalkozna boldog élete lehetne.De sima vagyonőrként miért ne lehetne boldog élete?Mièrt csak akkor lehetne boldog valaki amikor tehetséges?
2021. nov. 24. 17:44
 19/27 anonim ***** válasza:
87%

becsületességem,kitartásom miatt,meg hogy el tudom tartani magam.


Ez az emberek 99%-áról elmondható. Mi benne a különleges?

2021. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
17 és amikor valaki kiàll a színpadra úgy hogy hangja sincs,aztàn mégis rajonganak érte az jobb?Ennyi erövel értem is rajonghatnànak:)
2021. nov. 24. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!