Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerű segédmunkásként...

Egyszerű segédmunkásként átlagos kinézettel elérhetem,hogy rajongjanak értem az emberek?Hogy a csajokat le se tudjam vakarni magamról?

Figyelt kérdés
Annak ellenére hogy nem vagyok tehetséges,nem értek a zenéhez,nem tudok énekelni,nem vagyok jó a sportban sem, egyedül csak ahhoz értek hogy a kőművesnek a kezébe adjam a vödör maltert a szerszàmokat ès a téglàkat.Szerezhetek rajongókat mint segédmunkàs?Átlagos kinézettel,30 èvesen?Rajonghatnak értem azért amit letettem eddig az asztalra?Példakép is lehetek akár?

2021. nov. 24. 16:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
25%
Ha a testfelépítésed izmos,és a szerszámod is átlagon felüli,akkor próbálkozhatsz chippendalekedéssel.
2021. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%
De érted miért kéne? Mivel adsz többet, mint bármelyik másik segédmunkás?
2021. nov. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
87%

Miért kellene rajongjanak érted?


Hiszen az emberek nagyrészéről elmondható hogy becsületesen dolgozik (értsd gályázik mert muszáj) és megél valahogy.


Ennyi erővel egy döglött halat is rajongva vehetnének körve az emberek. Vagy egy leszúrt karót is mert hogy áll már ott a kukoricásba...

2021. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha bebizonyítod, hogy olyan ügyesen senki nem áll a malterosláda mellett, mint te, akkor biztos lesznek rajongóid...
2021. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
70%
Szerintem valtoztass az eleteden, tanulj nyelvet, csinalj egy normalis szakmat, tanulj, es ezt a munkat meg hagyd a f....ba! Ne azon gondolkodj, hogy segedmunkaskent a noket hogy tudd megdugni, hanem azon hogy egy normalis elismert allasod legyen, es onnantol a nok is konnyebben pucsitanak. Jon magatol..
2021. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
70%
Te kevered a boldogságot a rajongással. Én boldog vagyok, pedig nem követ a kutya se...
2021. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A ribik a pénzért szeretnek
2022. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!