Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kit találjak magam mellé?

Kit találjak magam mellé?

Figyelt kérdés

öreg apámmal élek egy háztartásban, nincs senkim.

a családalapítás már nem jöhet szóba, de nem szeretnék majd tök egyedül maradni, ha ő is meghal.


nem is pasit szeretnék, bár hetero vagyok, hanem egy barűtnét, vkit, aki hasonló sorsot nyom.

a barátnőim családosak, nincs senki.


nagyon magányos vagyok, és félek a jövőtől.


2021. nov. 26. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Próbálj internetes társkeresőkön ismerkedni!
2021. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Járj el szórakozni, egyedül vagy a haverokkal, ha nincs haverod-barátod majd találsz ott csak nyitottnak kell lenni.

Egyébként ez a félelem mindenkiben benne van még akkor is ha mondjuk nincs oka rá.

Bárki egyedül maradhat sajnos ha a sors úgy hozza.


De én azt tanácsolom hogy ne otthon nyomorogj..használd ki ezt az életet.

2021. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mmondom nem párkapcsolatot akarok, hanem egy kvázi sorstársat, egy nőt, akivel amlyan nővérek módjára élhetnénk, én már nem az a fiatal korosztály vagyok.
2021. nov. 26. 17:06
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

#3


Nő vagyok és tapasztalt, nem túl fiatal nőként mondom,hogy nőnek, nővel egy háztartásban élni tragédia, még ha előtte a világ legjobb öröbarinői is voltak. Különösen és kiemelten, ha már nem fiatalok!

Lakott nálam 1 évig a barátném, míg a házát építették és csak egy hajszál választott el bennünket, hogy meg ne gyűlöljük egymást, mire elköltözött.

A párra találás egy férfivel nem korhoz kötött, tényleg inkább azt keress! Rengeteg egyedülálló férfi van, aki már nyugalmat és egy kedves nőt keres, mert már megállapodna és nem akar egyedül megöregedni.

2021. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4


aszexuális vagyok, ezért nem szeretnék párkapcsolatot.

2021. nov. 26. 17:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mondjuk férfiben is van aszexuális, ez nem kizárólag a nők privilégiuma.

Fogalmad nincs róla, hogy mennyi 50-60 környéki férfi imádna ezért, akik merevedési gondokkal küzdenek, csak szégyenlik és nem mernek beszélni a problémáról, viszont nyomasztja őket a magány.

Adj fel hirdetést:

"Szex mentes kapcsolatra keresi X éves nő a lelki társát, akivel együtt élnének egymást segítve, ilyen és ilyen férfi személyében!"

Lehet, hogy meglepődsz az eredményen!...én szurkolok neked!

2021. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

attól még dugna akarna, mert impotens.

az nem egyenlő az aszexséggel.


az aszexet nem érdekli a szex, de nem azért, mert impotens v. frigid.


sajnos a szex-dolog miatt semmi kilátásom normális kapcsolatra.

2021. nov. 26. 18:54
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Én például aszex férfi vagyok, és csak gyógyszerrel áll fel, pedig semmi szervi bajom nincs...csak nem kívánom a szexet. Na ilyen is van pl én örülnék egy szex mentes kapcsolatnak, legalábbis próbából...lehet helyre jönne mind két félnek ez a része is és akkor "normális" kapcsolat is lehetne.


Na de hát ilyent találni...

2021. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8


nem vagy aszex sztem, mert egy igazi aszex sosem vágyna arra, h. dugjon, te meg azt reméled, h. lehet szex.

az aszexnek áll a zászló, csak nem érdekli az egész, te simán impotens vagy.

2021. nov. 26. 19:17
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Én azóta nem kívánom a szexet amióta szakítottam az egyik volt csajommal, szóval lehet impotenciának is nevezni, de szerintem inkább valami lelki nyomor.

2021. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!