Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi az élet értelmetle...

Más is érzi az élet értelmetlenségét?

Figyelt kérdés

Hogy is mondjam, megpróbálom a lehető legrövidebben:


26 éves srác vagyok, hiszek az ilyen auralátás meg hasonlókban viszont nem látom hogy a létezésünknek ebben a formájában mi értelme.

Ha lenne valami galaktikus ellenség, vagy űrlények... akik ellen kell harcolni. Jó ez most nagyon ki van domborítva de akkor mondok egy másikat: pl. a renegátokra, hitehagyókra nem sújt le villám a derült égből. Esetleg valami balesetre rá lehet fogni, hogy ez azért történt.... De valójában ezek nem történnek meg. Manapság biztos nem.

Nekem az volt nagyon kiábrándító, hogy hiába az energiák, auralátás: nem változik semmi. Ha isten akarná megváltoztathatna mindent, de nem ehelyett van ez. Állítólag azért hogy ezeket amin átmegyünk átéljük. De nekem ez nagyon olcsó és fura válasznak tűnik.

Egyszerűen felháborító hogy míg mi az EU-s költségvetésen, vacakolunk addig Afrikában éheznek, szomjaznak és meghalnak. Mire jó ez? Semmire! - Nem látom hogy a magyar mindennapok miért jók, mi bennük a szép vagy esetleg úgy az egészben mert a túlélésre megy végső soron ki az egész. Nekem ebből nagyon elegem van, igaz én a könnyített verzióban vagyok, vagyunk ami a nyugati világ.

De számomra őrjítő, hogy hiába kutatjuk az égboltot, semmit nem találunk. Nagyon kiábrándító ez az egész. Se isten, se az űrlények nem merik magukat megmutatni, már ha vannak. A mindennapokat a pénz és a még több pénz és agresszió uralja.


Nagyon kiábrándító. Az ember csak küzd és küzd a semmiért.

Más hogy látja? érzi ezt?


Én már nagyon belefáradt és kiábrándult vagyok.



2021. dec. 5. 07:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#30

Te egy pszichológus, vagy pszichiáter vagy?

2022. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Igazad van teljes mértékben! Neked is jó hétvégét {27}
2022. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Jézus azt mondta: boldogok akik nem látnak és mégis hisznek
febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!