Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak teljesen egyedül...

Mit csináljak teljesen egyedül Karácsonykor?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, anyukám külföldön él, nem is vagyunk jóba, így hozzá nem megyek.

Apukámat nem ismerem. Testvérem, nagybátyám, nagynénim nincs. Nagyszüleim meghaltak sok éve.


24. reggelétől 28.-ig szabadságon leszek (az iroda bezár).



Előre félek, sőt rettegek hogy töltöm el ezt a sok hideg napot teljesen egyedül tudva, hogy mások a családjukkal ünnepelnek?


Barátom nincs.



Elutaztam volna külföldre, de most itt ez a vírus, maszkviselés, sok hely zárva stb... így nem az igazi.


2021. dec. 8. 22:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

Létezik magányosok klubja, mehetsz idősotthonba segíteni, stb.

Sok karitatív szervezet tárt karokkal vár, hogy segíts nekik.

2021. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
Berelj prostit
2021. dec. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy lány vagy?
2021. dec. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%

Helyileg merre élsz?


Ha benne lennél valami programot ki találhatunk.

Mit szólsz?

2021. dec. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Pia, fű, menj fel rosszlányokra rendelj magadhoz minden nap egy fullis milfet egy órára, vagy valami tüzes 18as tinit
2021. dec. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
én is egyedűl leszek,de én már mátol szabin vagyok! én nagyon élvezem, hogy nem kell senkit elviselnem, vagy 3 hétig! élelmiszer bolton kívűl sehová nem megyek! szomszédokat is kerülöm! ja,.
2021. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
elég szomorú ezt elolvasni :( kitartást így utólag is! de igazából ilyenkor sok a szabadidő! filmet nézni, játszani, talán házban 1-2 dolgot csinálni! amihez kedved van!
2022. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!