Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ahogy idősödöm, egyre jobban...

Ahogy idősödöm, egyre jobban félek a magánytól, most viszont friss szakítás után, ennyire még soha nem rettegtem tőle. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Sajnálom, próbálj megismerni Jézust, biblia olvasás segít mindenben.
2021. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

Nyilván nem.

A magány az alap állapot, nagy a baj, ha ettől fél valaki.

2021. dec. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Vannak ilyen emberek. Furi, hogy egyedül nem tudsz boldog lenni. Hosszútávon a magány tényleg rossz, de azért nyugi van. ^^

Új ismerősök mindig jönnek ahogy megy előre az élet.

2021. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Normális, ez emberi ösztön, hiszen már évezredek óta az emberi túlélés egyik kulcsa az, hogy az ember nincs egyedül. Persze kérdés mennyire van egyedül az ember, vannak-e barátok, család stb.

Nekem is van/volt ilyen, de nekem jó pár depressziós tünetem is volt, jelenleg antidepresszánst szedek, hogy stabilabb legyek érzelmileg. Nem tanácsolom, hogy te is tegyél így, de ha nem javul, akkor lehet érdemes szakembert felkeresni, legyen az pszichológus, vagy pszichiáter.

2021. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, hogy normális e, de én is sokkal többet szorongok a magány miatt, mióta ő kilépett az életemből.
2021. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nagyon is normális dolog, hiszen a szakítás végül is egy gyászfolyamat, és bizony idő kell feldolgozni az elmúlást.

Idővel múlik, és jobb is lesz.

Nem mindegy, magányos vagy, vagy csak egyedül. A csendben születnek a legjobb gondolatok, és hagyod, ülepedjenek a dolgok.

Kicsit jobban érzed majd magad, akkor menj sétálni, csak úgy bámészkodni.

Egyedül is egész vagy, ezt ne feledd!

2021. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális. Én is félek a magánytól, talán azért, mert most is magányos vagyok kicsit. Egyedül élek, de nem ez a probléma.Barátaim mind távol, elméleti "párom" is nagyon távol, itt vagyok full egyedül. Ha szakításon vagyok túl, akkor végképp előjön megint az az érzés, hogy ,,Úristen, egyedül fogok meghalni...", pedig még fiatal vagyok.
2021. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
A szakítás nem gyász. Nem értem ezt a hülyeséget miért kell mindig szajkózni. És ha gyász, akkor abból mi következik? Aki nem gyászolt soha, az hogyan tudná ezt megérteni. Nekem több hozzátartozóm halt már meg, de sosem éreztem olyat ezzel kapcsolatban, mint egy szakításkor. Miért? Mert nem ugyanaz a szitu.
2021. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek 1essel
2021. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!