Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek nincs elegetek már az...

Nektek nincs elegetek már az állandó egyedülléttől?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Ha vagdosom magam és napi szinten az öngyilkosságomat tervezem, az igennek számít?

17f nem mint ha lényeges lenne

2018. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nincs. Én már megszoktam, hogy egyedül vagyok a világban és csak magamra számíthatok.
2018. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De, pont ezért teszek ellene.
2018. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
1-es vagyok)) van aki hozzászokik, én mondjuk egész életembe egyedül voltam. Sose voltak igaz barátaim se. Évek óta nem is beszéltem senkivel
2018. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Nincs. "Ha meg vagdosod magad az csak feltűnési viszketegség, ha meg akarnál halni már nem élnél.
2018. okt. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Akkor elég rosszul gondolod. Szerinted az utcán odamegyek és mutogatom mindenkinek? Te hülye vagy, nem érted az ilyen dolgokat, akkor nem kell beleszólni :)
2018. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kristóf: A vagdosást egy mentalis betegség idézi elő, és nem divatból csinálják... (Jobb esetben).


Egyébként én szeretem a magányt, így vagyok boldog :D

2018. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Van családom és max 2 barátnőm...Nekem több nem kell,sőt. Meg is hülyülnék,ha tucatnyi ember rohangálna az életemben. A magánproblémáim senkir nem tartoznak,megoldani is csak én tudom,és az önbecsülésemet sem az határozza meg,hány barátom van. Aki tanul,dolgozik,sportol,nem azon agyal,hogy vagdossa magát,mert egyedül van...
2018. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretek egyedül lenni.

Rokonokat és kevés igaz barátot leszámítva egyedül vagyok.

Velük is ritkán beszélek, vagy találkozom, nekem egyedül jó, így tudok boldog lenni.

2018. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
De igen, pinat akarok de nagyon. Novel akarok lenni. Valaki segitsen.
2018. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!