Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elveszettnek erzem magamat ?

Elveszettnek erzem magamat ?

Figyelt kérdés

Udv,


azzal kezdenem, hogy az uk-ban elek mar tobb mint 3 eve es ezalatt tobb helre vandoroltam, koltoztem (5 pontosabban) es 2 hete visszajottem arra a helyre ahol legelsonek jottem es nem gondoltam volna hogy igy fog tortenni hogy barmikor is visszajovok. Itt dolgozoik egyik testverem meg par emert is ismerek multbol akik itt dolgoznak. Miutan elmentem mas helyeken dolgoztam, tanultam kollegiumban, tehat onallosodtam viszont csaladom mondta mindig hogy legjobb lenne szerintuk ha vissszajonek oda ahol testverem is van igy nem lennek egyedul, az fontos nekem hogy valaki mellettem legyen, vagyis a a legelso helyre mert ugy lattak hogy nem talalom az utamat es elvagyok veszve. Viszont voltak akiket ismertem vagyis par baratom (legelso helyen ismerkedtunk meg) ott volt ahol laktam tobbi helyen. Tehat teljesen nem voltam azert egyedul.

Nehez megmondani hogy jo dontest hoztam e mert sokszor rossz itt az ido meg a hotel a semmi kozepen van tehat rossz idoben tul sok minden nem lehet csinalmi. Munka konnyu meg emberekkel sincs gond es kicsit legalabb tarsasagban vagyok de nem hiszem hogy embernek szuksege de ugy eerzem hogy nem itt a helyem meg mintha masok nyomasa miatt jottem volna vissza. Viszont tobb eve mar h elveszettnek erzem magamat a vilagban. Szoc szorongasban sokszor szorongok, szenvedek meg sokszor van hangulatingadozasom.


2022. jan. 30. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így érzem magam, de mondjuk én itthon mert nincs senki akiben bízhatnék vagy törődne velem és még ha itthon is vagyok mintha idegen lennék mindenki szemében
2022. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Törődjetek magatokkal, ne másoktól várjátok a megoldást, a segítséget.

Örülni kell, ha van munka, amiből eltartod magad.

2022. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!