Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet takarót kapni?És...

Hol lehet takarót kapni?És hogy hozom haza ha nincs autóm?

Figyelt kérdés
Egyedül élek,nincs aki melegítsen éjszaka,viszont takaróm sincs,lepedőt szoktam magamra teríteni.Most megfáztam,folyik az orrom,most éjszaka még lepedőt sem raktam magamra,hajnalban arra ébredtem hogy fázom.Az előző albérletben adtak takarót így nem kellett vennem de ahol most vagyok itt nincs.Azért fázhattam meg,mert nem takarózom be és a fűtést is néha lejjebb veszik?

2022. febr. 17. 08:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kapni olyat (sőt általában ilyenek vannak) ami ilyen cipzáros csomagolásba van beletéve.
2022. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
11 egy füles Tescós szatyorba belefér?Hogy ne lássa mindenki a buszon hogy takarót vettem?
2022. febr. 17. 10:06
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért ciki takarót vinni buszon?

És ha az, miért nincs egy autód?

Ha buszon közlekedsz, akkor vállald, hogy belelátnak a csomagodba.

2022. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%
Magadra teríted a boltban,és úgy mész haza.
2022. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Most még a Pennyben is lehet kapni. Mondjuk kellene rá egy huzat is.
2022. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Huzatom van azzal is szoktam takarózni.Meg lepedőkkel.
2022. febr. 17. 12:37
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Csóri,hány éve??
2022. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Fél éve azóta költöztem el.Azóta nincs takaróm.
2022. febr. 17. 12:41
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs a takaróban.de szerintem ha jyskbe vásárolsz vagy tescoban ott a legnagyobb kapható szatyorba simán belefér. De lehet hogy te dunnára gondolsz. Hét szerintem olyat már nem árulnak sehol. A mai paplanok simán hazavihetők gyalogosan, nem nehéz.
2022. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Karitász szolgálatoknál (egyházi) ruhavásárnál láttam, hogy INGYEN adnak takarót is annak, aki esetleg fázik.


Életed ilyen mélypontján mindenképpen keress fel egyházi közösségeket, mert szociális szempontból ott segítenek a legtöbbet (de ott sem mindig mindenki segítőkész sajnos.)


Olyan ismeretségekre viszont szert tehetsz, akik a LÉTFENNTARTÁSODBAN segítenek (míg anyukám haldoklott az életét meghosszabbította 8 hónappal(!) egy gyógymatrac, amit egyik - akkor még tehetős - ismerősöm segített megvásárolni.)


Elláthatnak akár élelemmel, tisztálkodást segítő eszközökkel, lakástakarításban segédkeznek, stb. Nekem kezd egész nagy ismeretségi hálóm lenni.


Persze nem mindenki ér rá mindig csak meghatározott napokon/időkben. Ezt persze nem árt tiszteletben tartani.


Családsegítő szolgálatok egyedülállókkal is foglalkoznak, nemcsak családokkal (adósságkezelő munkatársuk van, aki el tud érni civil szervezeteket ilyen szempontból.)


Lelkisegélynek meg ott van a 116-123-as telefonszám, vagy e-mail. Ez utóbbi esetében lassabb visszajelzésre számíts.

2022. febr. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!