Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem akarok tovább élni mit...

Nem akarok tovább élni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szívesen lennék öngyilkos de közben mégsem egy szerettem van akit nem szeretnek itt hagyni,de azon kívül senki, annyira utalom és várok, hogy jobb legyen bármi vagy minden de nem javul semmi és nem segít semmi utalom ezt az egészet nem tudom képes lennék e rá de egyszeruen én ezt már nem bírom

2022. jan. 23. 15:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Keress fel egy pszichológust.
2022. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
Ne csak várd, hogy javuljon, hanem tegyél is érte
2022. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
37%

Nem várni kell, hogy jobb legyen, hanem változtatni a szar dolgokon. Munkával, tanulással, sporttal, gondolkodásmóddal, stb. Nem szórakozni születtünk a Földre, hanem tapasztalni. Halott még nagyon sokat lehetsz, de az élet rövid, hozzd ki belőle a legjobbat amit a körülmények engednek.

Pszichológust azért nem javaslok, mert közhelyeket puffogtatnak óránként 10-20 ezerért. Viszont olvashatsz könyveket a témában szinte ingyen.

Ja, és tűzz ki magad elé egy célt, ami azért elérhető, de küzdeni kell érte. Ha sikerült, akkor egy másikat. Hidd el, hogy senkinek sem könnyű, max máshogy nehéz. Pl a látszólag gondtalan celebnek beteg a gyereke. Vagy a vigyorgó milliomos már rákos. Vagy az ünnepelt sportoló jövő hónapban meghal egy balesetben. Hidd el nekem, hogy természetes módon is meg fogsz halni, és hamarabb mint hinnéd, vagy szeretnéd. Ha depis vagy, az meg jól gyógyítható. Éljél, elmélkedj, változtass. Sok sikert!

2022. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
84%
Miért szeretnél véget vetni az életednek? Így nem tudunk segíteni, hogy nem mondod el.
2022. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha már eljutottál addig, hogy neked minden mindegy és megölnéd magadat, akkor már miért nem veszed teljesen lazára az életet?

Stresszel a munkád? Sz..rd le. Ezerszer jobb az, ha felmondanak neked, mintha meghalnál. Rossz munkát bármikor lehet szerezni, ezen nem éri meg stresszelni.

Stresszelnek bizonyos emberek? Küld el őket a k. anyjukba. Még mindig jobb az ha páran bunkónak tartanak, mintha meghalnál, nemde?

Nyilván valami nagyon súlyos, gyógyíthatatlan és nagy szenvedéssel járó betegséget így nem lehet lerázni magadról, de kb. majdnem mindegyik "szokásos" problémára alkalmazható az, amit fent írtam.

2022. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

Keress fel egy pszichológust.


Már megint te vagy az laikus barátom . Akkor felelj arra , hogy a pszichológus mit fog vele csinálni amitől nem lesz öngyilkos ? A másik kérdésnél is elmenekültél meg elkezdtél sértegetni mikor kérdőre vontalak mert ezt sem tudod mit csinál egy pszichiáter . Emberek , ne halgassatok erre a válaszoló emberre mert azt sem tudja mit csinál ténylegesen egy pszichiáter vagy pszichológus , csak agyatlanul írogat , hogy kezeltesd magad . Szerinte mindenre ez a megoldás amikor ő azt se tudja mit tud segíteni .

2022. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..


Írj rá erre a kérdezőre és legyetek haverok.

2022. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%

Bár nem az a válaszadó vagyok, de én is a pszichológust javaslom.

Előző válaszadó: valószínűleg te nem tudod mit csinál egy pszichológus vagy pszichiáter (esetleg kevered a kettőt) és nem "közhelyeket puffogtat", mint ahogy te gondolod, hanem személyre szabottan segít.

2022. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
Például "A terapeuta esetei" vagy hasonló sorozatból, könyvekből meg lehet tudni mit csinál egy pszichológus, hogyan segít.
2022. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
17%

Előző válaszadó: valószínűleg te nem tudod mit csinál egy pszichológus vagy pszichiáter (esetleg kevered a kettőt) és nem "közhelyeket puffogtat", mint ahogy te gondolod, hanem személyre szabottan segít.


Mit segít személyre szabottan laikus barátom ? Azt se tudod miről beszélsz .

2022. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!