Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális hogy ilyen szomorúság...

Normális hogy ilyen szomorúságot érzek amiatt, hogy meg fog szűnni a coub?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, a coub.com egy olyan oldal, ahol 10 mp-es videókat lehet közzé tenni, zenével, loopolva, mondhatni a tiktok elődje, azt talán többen ismerik. Mégis sokkal másabb, össze sem hasonlíthatóak a felhasználók.

Elvileg máig érvényesek a szerverrel a szerződések ahol van, de nem hosszabbítják meg és ha nem veszi át senki akkor megszűnik. Lementettem az általam készített videókat és amiket én likeoltam. Nagyon szomorú vagyok, sírtam is néha, olyan érzés mintha egy darabot kiszakítottak volna a szívemből. 28 éves vagyok.


2022. ápr. 1. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Talán ráfüggtél. Nem jó, de érthető. Én tiktokfüggő vagyok és nagyon nehéz lenne néküle. Hosszú távon jobb neked, hogy kigyógyulsz.
2022. ápr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem néztem napi szinten, de hetente meg szoktam nézni a felkapottakat. A tiktok nekem abszolút nem hiányozna, nem az én stílusom. Mégis közel állt hozzám valamiért. :(
2022. ápr. 1. 00:32
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem is rossz, ha csak hetente használtad. Akkor nálad nem olyan durva, mint nálam. Sajnálom, de végül is a videók megmaradnak neked.
2022. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mivel nem volt korán sem olyan népszerű mint a tiktok, hetente elég volt egyszer átböngészni.
2022. ápr. 1. 00:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel fontos ‘volt’ számodra így érthető hogy szomorúságot okoz számadra a megszűnése. Személy szerint én nem használtam, eddig nem is hallottam róla. A tiktokot sem használom, bár arról átszivárog néhány videó facebookra szóval azt egy kicsit ismerem...
2022. ápr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg? Na, akkor még egyszer felmegyek rá!
2022. ápr. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még működik.
2022. ápr. 1. 01:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Újra van COUB! :D
2022. ápr. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem szűnt meg, sikerült vevőt találni! szóval ne tessék szomorkodni :D
2022. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!