Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg csak az állatok...

Tényleg csak az állatok maradnak a legvégén? Az emberiség csak egy lelketlen rosszindulat csorda?

Figyelt kérdés

Nehezen bízok emberekben, személyiségzavarom van, nehéz a beilleszkedés, paranoiás vagyok. De így is minden barátomnak hitt személy, aki volt, mindben csalódnom kellett, mind kétszínű és gonosz, mind cserben hagyott.

Miért van ez? Azért, mert csak az állatokban lehet megbízni, ahogy eredetileg gondoltam? Meg mert csak az állatok képesek szeretni és értékelni, amit adok nekik? Meg mert csak az állatoknak van lelke, nem is akármilyen, hanem tiszta, őszinte és gyönyörű.

Miért van ez?

Miért ilyen gonosz az emberiség?

Miért vannak ezek a rossz tulajdonságok? Hogy pl belerúg a földön fekvőbe? Aki már így is szenved, de még adnak neki? Meg pl oda ütnek, ahol a legjobban fáj? Stb. Miért bántják egymást?

Csak nekem tűnik értelmetlennek az egész, mert beteg vagyok és amúgy ez tök normális?

Miért?



2022. ápr. 7. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány emberrel probálkoztál? Ez a szám ne relatív legyen, hogy sok vagy kevés. Megközelitő konkrét adat.

Illetve hol? Az internetes felület vagy valóság sem mindegy. Illetve mi a korosztályod.

2022. ápr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak tisztességes, jó emberek is.
2022. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!