Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig bírom még?

Meddig bírom még?

Figyelt kérdés
A húszas éveim közepén vagyok, és már közel 6 éve magányos. Semmit nem tudok csinálni, semmihez nincsen kedvem egyedül. Mindenki jön ezzel, hogy fókuszáljak magamra, de egyszerűen már meguntam azt, hogy mindent egyedül kell csináljak. El akartam kezdeni edzeni, ehhez évekig kerestem edzőpartnert, hiába. Írogattam ide is, meg FB csoportokba is, hogy szívesen barátkoznék, na az esetek nagy részében vissza se írtak, vagy 2-3 nap után teljesen eltűntek az emberek. Persze volt, hogy én zártam le a beszélgetést, de nem gondolom, hogy ez vétek lenne. Mondjuk én csináltam ilyen 10-ből egyszer, a többinél engem koptattak le. Magányosságom ellenére próbálok pozitív maradni, és mások előtt vidámnak tűnni, de már belefáradtam.

2022. ápr. 24. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

#10 Senki sem tökéletes, én sem voltam az és most sem vagyok, de el tudom fogadni magamat.

Lassan de biztosan helyre teszem magamat, nem könnyű,de nem is lehetetlen.

Gondolom azért magad is rá jöhettél, hogy ha várod a csodát attól még ugyan ott fogsz tartani és csak egyre rosszabbul érzed magadat.

Én úgy vagyok mostmár, hogy nem várom a csodát, egyszerűen csak el kezdem és csinálom mert másképp soha sem fogom azt el érni, persze egyáltalán nem egyszerű feladat nekem sem.

Nem tudom hogy hétköznapi srác voltam e? Ha az lettem volna szerintem akkor csak sikerült volna elég havert szerezni, sajnos nem ment valamiért.

Ha vársz csak rosszabb lesz.

Először is az akaraterőt kell meg tanulnod kezelni,most akkor erre koncentrálj csak, vannak ilyen könyvek is,hasznos tanácsokat olvashatsz.

Ha tudod kezelni az akaraterőt amit nem könnyű olyan esetekben amitől tartasz,akkor már is le tudsz menni a kondiba.

Kondi fog dobni az önbizalmadon.

Tedd rendbe magadat belülről is, igazából ez egy nagyon fontos dolog.

Tanuld meg magadat el fogadni és amin tudsz meg szeretnél azon változtass kérlek.

Ennyire meg ne értékeld le magadat,nem vagy te hulladék.

KEZD EL VÉGRE RENDBE TENNI MAGADAT.


Ha szeretnél nyugodtan fordulj dokihoz, van ingyenes és fizetős pszichológus is, aztán ki tudja ő tud neked segíteni abban hogy kezd el magadat rendbe tenni?

Múltat is zárd le és hajrá.

Egyszerre csak egy dolgba kezdj bele, szokj bele aztán jöhet a következő.

2022. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező ha gondolod írhatsz nekem.Szivesen barátkozom veled mivel én is hasonló helyzetben vagyok 22/N :)
2022. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Sztm én már beszéltem veled régebben. Zolinak hívnak ugye? Arra kérlek téged fordulj szakemberhez, tényleg segíteni akarok.
2022. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem beszéltünk mert most nyitottam a fiókot.
2022. ápr. 30. 10:46
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocs, csak így olvasva amit írtál, egyszer már beszéltem egy innen lévő sráccal (Zoli volt a neve, vezetéknevét is tom de midnegy) És ő is nagyon hasonlóakt írt, ezért gondoltam hogy megint ő az.
2022. ápr. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%
Mit érdekelnek ennyire az emberek? Mért görcsölsz ezen annyit h legyen barátod, engedd el a bánatba. Vegyél egy kutyát, jobb társ mint bármelyik ember. Piálj, sörözz, gépezz! Netes játékok is vannak.
2022. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha még keresel barátok én szívesen beszelgetnék
2022. máj. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!