Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ember, hát miért nem hirdetsz...

Ember, hát miért nem hirdetsz egy programot a korosztályodnak ahelyett, hogy itt siránkozol a magány miatt?

Figyelt kérdés
De tényleg.

2022. máj. 11. 18:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy én amikor magányos voltam, akkor alapvetően normális emberek társaságára vágytam. Nem hozzám hasonló élettelen balfarkak társaságára akikkel csak azért vagyunk egy társaságban mert elcseszettek vagyunk.
2022. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

10:

Mondjuk ha úgy hirdetnéd még egymagad, hogy kiírnád, hogy majd az lesz a forgatókönyv, hogy szép sorban mindenki felváltva tartja az edzéseket? Tudnák, hogy te szervezted.

2022. máj. 11. 19:29
 13/24 A kérdező kommentje:
9: amúgy én is jártam már úgy, hogy a mondatomat elismételték jó hangosan :/
2022. máj. 11. 19:31
 14/24 A kérdező kommentje:
10 re írtam még mindig.
2022. máj. 11. 19:32
 15/24 anonim ***** válasza:

12 amugy az (is)akadályoz, hogy elso kibérelni egy helyet amiknek rendszerint húzós a koltsége.

Es nincs kapcsolatrendszerem(ilyen helyekre leginkább eleve ismerosok járnak összeszokitt társasagok, foleg mig be nem fut nevenincs)azaz max 1-2 ismit be tudnék hozni, akiktol nem is illene pénzt kérni. Aztan szépen lassan kiépíteni, hogy legyenek "ugyfelek"


Addig meg csengetem a többszázezres berleti díjat bevétel nélkul? Az adókról nem is beszélve, gondolom az is lenne, ha hivatalosan (es nyilvanosan másképp nem lehet)akarnám.


Plusz ismerek edzőket akik rendesen benne vannak, ők a csapataikat pl versenyekre vagy bemutatokra is viszik, és sok városban ia oktatnak nem korlátozódnak le egy csapatra.

Nekem sehol ilyen kapcsolatrendszerem hogy megszervezzek még egy versenyt is vagy Image-t alakítsak ki, meg stb

2022. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
De a kerdésre visszaterve a magányt sem oldaná meg az egesz szerintem, ismeroseim lennének persze, kapcsolatrendszerek is, de haverok barátok, hát nem tudom
2022. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

15: Te ezt ennyire színvonalasan gondoltad...

Nekem egy szabadtéri helyszín jelent meg a fejemben, az ingyenes. Nyilván a szélsőséges időjárás ellehetetleníti, de a nem szélsőséges +1 edzőfaktor.


A lehetősége meglenne...

2022. máj. 11. 20:31
 18/24 anonim ***** válasza:
51%

Nézd, egy anya aki magányos, mert nem barátkoznak vele az anyák okkal magányos. Akármilyen programot szervezhet, nem megy el rá más anya.


Egy beosztott bulijába se fog elmenni senki, egyrészt munka után senki se akar munkatársakkal lenni, másrészt meg minek menne bárki is olyan buliba amit olyan tart aki nem szimpatikus.


Egy iskolás is megszervezi a buliját aztán majd mindenki szépen lemondja a végére.


Az én emlékeim is olyanok voltak, hogy


10 gyereket meghívtam. 3 kapásból elutasította. 2 az utolsó pillanatban lemondta. Akkor 2 azt mondta, hogy ha azok nem jönnek akkor ők sem. A maradék 3 gyereknek meg fingja sem volt hogy milyen buliról beszélek. Aztán az egészet át kellett rakni másik napra és feledésbe merült.


Olyan is volt, hogy 20 főből mindenki mondta hogy jön, még az összejövetel napján is ezért fent tartottuk a foglalást. Kb 5 ember jött el.


Sőt ugyanilyen szituban kerek 0 ember jött el.

2022. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Az Edison villanykörtéjére senki nem reagált... hogy hányszor próbálta, mire sikerült.
2022. máj. 11. 20:51
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez a szép a természettudományokban, hogy lehet próbálkozni, amíg csak időd és forrásaid engedik. A szociális életben nincs így. Ha egyszer lejáratod magadat, vagy csak cikinek kezdenek gondolni mások, onnantól nagyon nehéz visszakapaszkodni. És lehet jönni a nagy individualista szlogenekkel, hogy jaj engem nem érdekel, mit gondolnak mások, de ez bullshit. Az életben a jó kapcsolatrendszer biztosítja az előrejutást.
2022. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!