Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ember, hát miért nem hirdetsz...

Ember, hát miért nem hirdetsz egy programot a korosztályodnak ahelyett, hogy itt siránkozol a magány miatt?

Figyelt kérdés
De tényleg.

2022. máj. 11. 18:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha én bármi programot szerveznék, arra akkor se jönne el senki ha én fizetnék nekik. Engem meg mások által szervezett programokba nem szokás meghívni (mondjuk a korosztályom szórakozási opciói kimerülnek az ivásban vagy a "valami + ivás" kombóban, szóval annyira nem is bánom). Ahova legutóbb meghívtak az az osztálytalálkozó volt, érdekes ott mindenki kedves volt velem, sokakkal jól beszélgettem és több ember kifejtette hogy örül hogy elmentem végül, de azóta se hívtak meg sehová, szóval nem értem a dolgot, de talán nem is kell hogy értsem. Pedig nem lett volna rossz közelebbi kapcsolatba kerülni a volt osztálytársaimmal, de hát ha nekik nem kellek, akkor mi a szart csináljak?
2022. máj. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
20: a tudós is lejáratja magát, már két éve ezen nyűglődik, és semmi látható eredmény... Láthatatlan eredmény: a tévutak kiszűrése.
2022. máj. 12. 10:00
 23/24 A kérdező kommentje:
De nem beszélek le senkit a további siránkozásról :)
2022. máj. 12. 10:00
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
Elvégre ez a "kérdés" is egy siránkozás.
2022. máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!