Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan ember, akinek nem szánt az élet senkit sem? Szerelem és társ nélkül kell leélnie az életét?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy azért történik mindez velem, mert nem érdemlem meg a szerelmet, hogy szeressenek engem. Régóta egyedül vagyok és tényleg annyira keményen próbálkozok, hogy már feladnám magamat is csak, hogy érezzem valaki szeret és elfogad. Úgy érzem nincs ebből már kiút a számomra és egyre többet gondolkodok azon, hogy mi értelme így élni?
2022. máj. 12. 02:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
15%
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2022. máj. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Ne próbálkozz keményen! A szerelmet nem szabad erőltetni. Próbáld elengedni a dolgot és amikor nem ragaszkodsz már hozzá görcsösen akkor fogod megtalálni. Olyasmi, mint a gyerekvállalás. A legtöbb baba is akkor fogan meg, amikor a szüleik nem görcsölnek rá.

Megérdemled a szeretetet és a szerelmet is, csak hajnali 3 körül hajlamos az ember borúsabban látni a dolgokat.

2022. máj. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Több évig nem foglalkoztam vele, nem kerestem a szerelmet. Akkoriban találtam más elfoglaltságot és programokra jártam, barátokkal töltöttem napjaimat. De mostanság nagyon előjött ez nálam, aludni is nehezen alszok, mert gyötröm magam ezekkel a gondolatokkal. Félek, hogy depressziós leszek és abból még nehezebb lesz kimásznom.
2022. máj. 12. 03:27
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Itt vagyok én 41 évesen. Meggyőződésem hogy már soha nem lesz senkim(nem is volt). Én is azt érzem hogy ez egy előre elrendeltetett dolog.
2022. máj. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is 41 vagyok. Kezdek belenyugodni, hogy úgy alakulhat: nem lesz párkapcsolatom (vagy csak később, akkor pedig már gyerek nem lesz).

Kérdező: azért ne add fel magad és ne akarj "bárkinek, bármi áron megfelelni", hogy érezhesd a szeretetet és azt a hibát se kövesd el, hogy "jajj mindegy hogy ki, csak legyen már valaki"... Ez nagyon fontos.

2022. máj. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintetek létezik olyan ember, akinek nem szánt az élet senkit sem?"


Az ilyen sors-szerűségben nem hiszek, a legtöbb embernek (akinek nem áll útjába szegénység és egyéb korlátok) van lehetősége úgy alakítania az életét ahogy tudja.

2022. máj. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Nekem se volt soha senkim, bár én 34 vagyok, de már nem görcsölök rá, mert totál felesleges, inkább az apró céljaimat próbálom elérni még az életben. Aztán majd talán ez változni fog.
2022. máj. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

Volt majdnem húsz évig házasságom, aztán pedig egy több éves kapcsolatom.Olyan kedves nő volt mindkettő, hogy bár soha ne ismertem volna meg őket.

Négy éve vagyok magányos ismét,és ez így is marad.Elég volt a színházat játszó,kihasználós nőkből.

Ha visszamehetnék időben,akkor egyiket sem engedném be az életembe. Egyetlen örömöm a lányom volt,akinek szerencsére jó és boldog az élete.

2022. máj. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert két nő ezt tette, nem biztos hogy a többi is ezt fogja, persze megértem hogy több évtizedes kihasználás után így érzel, de esélyt adni új kapcsolatnak megéri.
2022. máj. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Csakis olyan ember létezik, akinek nem szánt az élet senkit sem. Senki sem azzal a céllal születik a világra, hogy valakié legyen előbb-utóbb. A párkapcsolatokat pedig nem kiérdemelni lehet, hanem kialakítani.
2022. máj. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!