Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan ember, akinek nem szánt az élet senkit sem? Szerelem és társ nélkül kell leélnie az életét?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy azért történik mindez velem, mert nem érdemlem meg a szerelmet, hogy szeressenek engem. Régóta egyedül vagyok és tényleg annyira keményen próbálkozok, hogy már feladnám magamat is csak, hogy érezzem valaki szeret és elfogad. Úgy érzem nincs ebből már kiút a számomra és egyre többet gondolkodok azon, hogy mi értelme így élni?
2022. máj. 12. 02:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
23 évesen 1 barátnőm volt még középiskolás koromban.Azóta egyedül vagyok és sajnos leszek is.Kiszúrt velem a teremtő(ott lent)Férfiak akik egyedül élik le az életüket szerintem 90%-ban ez az oka.Minden rosszban van valami jó megkell találni hogy miaz.1 éve még azon gondolkoztam hogy eldobom az életem(pedig mindenem megvolt anyagilag)Mamár pedig mosolygok mindenen és élvezem az életet
2022. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen...
2022. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!