Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mégis mit vártok?

Mégis mit vártok?

Figyelt kérdés

Mint látható, rengeteg segítséget kérő, magányos, barátkozni vágyó ember kiírásával van tele ez a kategória. Én is írtam már ki barátkozós kérdéseket, illetve szoktam üzenetet írni másoknak, akik ilyen jellegű kérdéseket írnak ki. De az ég szerelmére, miért nem vagytok hajlandóak egyrészt válaszolni, másrészt pedig nyíltan megmondani, ha nem szeretnétek beszélni. Nincs ezzel semmi baj. Én is volt, hogy meggondoltam magam PÁR NAP (nem pár üzenetes) beszélgetés után, hogy mégsem leljük meg a közös hangot az illetővel.

Sok beoffolásos eset történt, de a legutóbbi még engem is annyira meglepett, hogy muszáj leírnom. Történt ugyanis, hogy egy kiírásomra jelentkezett egy velem korú, szintén fővárosi srác, aki azonnal megadta a telefonszámát, hogy valamelyik chatelős alkalmazáson keresztül beszéljünk.

Minimális, de korrektnek és normálisnak mondható üzenetváltás után közölte, hogy hát neki most nagyon sokat kell tanulnia, ami a tavaszi szünettel ugyan bezárul, addig viszont nem ér rá. Ezt természetesen felfogtam, majd a tavaszi szünet során összesen kétszer megkérdeztem tőle, hogy végzett-e már és esetleg lenne kedve egyszer beszélgetni. Választ nem kaptam. A mai napon (a tavaszi szünet már nem most volt), el merészeltem engedni egy kósza mizut, ami azonnali tiltás követett a részéről. Őszintén, ezek az emberek mit akarnak, mit várnak el? Miért nem egyszerűbb leírni, hogy bocsi, mégsem beszélgetnék. Komolyan, a pofám leszakad, mivel már nem ez volt az első ilyen eset, de ez érintett meg a legjobban, ugyanis türelmes voltam, és a chatet visszaolvasva se gondolom, hogy bármi olyan elhangzott volna, amiből ez az instant letiltás járt volna.



2022. máj. 17. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Márpedig volt valami, semmiért ezt nem teszik veled. Neked normálisnak tűnhet a saját kommunikációd, de szerinted ha mindenki menekül tőled, akkor ők mennek mind szembe a menetiránnyal?
2022. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezen így felhúzni magad. Ma az emberek csak panaszkodni szeretnek,de rád nem kíváncsiak.

Én is írtam már így ,de nem fogok többet,max elolvasom a sztorikat.Nem ér meg senki annyit,hogy ideges legyek. Főleg nem egy idegen,egy akárki miatt.

2022. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha ugyanazt a problémádat felhozod mindig kényszeresen, az is elég lehet. Vagy ha folyton panaszkodsz. Vagy ha másokat szidsz, hogy rosszak voltak veled, de akiket a beszélgetőpartnered nem is ismer. Esetleg kényszeres beszélgető vagy, aki nem száll le a másikról, nekem a legtöbb lerázott haverom ilyen volt. Vagy ha unalmasnak lát a másik, és nem akarja veled tölteni az értékes idejét. Ez mind olyasmi, amit nem fognak elmondani, mert senki sem fogadja el, hogy ő nem kellemes társaság, ebből mindig sértődés lesz.
2022. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez semmi..nekem a volt csajom olyanokat csinált hogy naponta kidobott, mert magányos volt, utána vissza fogadott, aztán megint bedepresszált :D...a végén már csak nevetettem az egészen. Közben tiltott-feloldott meg ilyesmi megvolt...
2022. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tényleg, tök normális üzenetváltást folytattunk. Megkérdezte, hol tanulok, mit csinálok. Én is visszakérdeztem. Aztán még mondta is, hogy nem akar lekoptatni, de most nem ér rá egy darabig. Annak ellenére, hogy nevetségesnek tartottam magamban, hogy 0-24-ben tanul és egy pár üzenetet sem képes váltani, nem zaklattam. Aztán ma letiltott.
2022. máj. 17. 18:52
 6/20 A kérdező kommentje:

ma 18:47


igen, ezt észrevettem.

2022. máj. 17. 18:55
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Az első 10 percben kiderül, hogy valaki érdekes nekünk, vagy sem. Nincs értelme tovább várni, mert akkor sem válik sziporkává, tapasztaltam. Beszélgetni meg érdektelennel minek is?
2022. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Gratulálni tudok amúgy ezekhez a kommentekhez.
2022. máj. 17. 19:04
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
A Karácsonyt. De nem a Gergelyt...
2022. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rád unt vagy egyszerűen talált érdekesebb embert vagy nincs kedve beszélgetni senkivel vagy elfoglalt vagy szeret unatkozni.
2022. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!