Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mégis mit vártok?

Fiúk, mégis mit vártok?

Figyelt kérdés

Ha egyértelműen utasítalak el, akkor bunkó, szívtelen r.ibi vagyok.

Ha normálisan mondom, hogy bocsi, de nem érzek semmit, hagyjuk, azt meg nem fogjátok fel.

Ha koptatom, azt se veszi észre........

Akkor mégis, hogy mondjak nemet?



2014. jún. 27. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hú, mekkora háború lesz itt mindjárt :D.
2014. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem azért vagy bunkó, szívtelen ribi mert, egyértelműen utasítod vissza, hanem azért, mert egyáltalán visszautasítod. Ne foglalkozz vele, nem ápolgathatod mindenkinek a lelkét. Amíg korrekt módon, egyenesen közlöd az emberrel, hogy mit akarsz, illetve mit nem, addig semmi gond.
2014. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd, az ember nem arról híres, hogy feladja.Komolyan azt vártad, hogy elfelejtenek, csak mert te azt mondtad?Ez nem ennyire egyszerű.
2014. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy sokkal könnyebb megemészteni, ha legalább elmész vele egy baráti beszélgetésre, megismerkedsz vele és ez alapján közlöd vele, hogy sajnos nem fog összejönni. Nem pedig vakon mondod, hogy nem akarok semmit. De ez csak az én véleményem.
2014. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kikėrem magamnak... ėn szoktalak koptatni titeket.
2014. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Nézd, az ember nem arról híres, hogy feladja."


Neki nem a feladással van problémája, hanem, hogy teljesen mindegy, milyen módszertant alkalmaz, sohasem jön ki jól a dologból.

2014. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen vakon? Többször randiztunk, de semmi nem volt, csak egyszer smároltunk. Én egyenes voltam vele, finoman megmondtam, hogy nem érzek semmit. Nem húztam az agyát, de ki kellett próbálnom, h esetleg hátha kialakul vmi. Nem tudom, ezt hogy kellett volna máshogy kezelni... És csomó hét is eltelt már, nem az van, h egy nap és még próbál meggyőzni.
2014. jún. 27. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Mondd meg neki, hogy csak egy szexet szeretnél tőle, és többet ne beszéljetek. Hidd el, nem fog utána keresni. (mármint a szex után)
2014. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan, érthetően kell elmondni nekik.

Ha nem értik meg, az már nem a te bajod kellene hogy legyen. A normális emberek általában megértik és tiszteletben tartják mások döntését. Akinél ez nem működik, annak érthetőbb formában kell megmondani, hogy ennyi volt.

2014. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!