Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még rajtam kívül, aki 23...

Van még rajtam kívül, aki 23 éves korára teljesen egyedül van?

Figyelt kérdés

Nincs párkapcsolatom, soha nem is volt még, csak durva csalódások és megalázások az ismerkedésben.

A "barátaim" hamis barátok, akiket én nem érdeklek, csak akkor, ha valamiben segíteni kell.

Ha gondom van, ha öröm ér, senkinek nem tudom elmondani.

Új emberekkel nehezen tudok megismerkedni, de az eddigi sok csalódás miatt újabban már nem is merek nyitni, mert nem hiányzik még több fájdalom.

23 éves vagyok. Nyilván valami nagy baj van velem, azért nem kedvel szívből senki. De gondoltam megkérdezem, hátha van más is, aki ilyen korú, és hasonló helyzetben van.



2022. máj. 20. 17:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy egyedül.. 23 évesen itt vagyok én is, teljesen magányosan, egyedül.
2022. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok.


Kapcsolatom nekem se volt

A felszínes barátságaim idővel megszűntek

A családommal is inkább kötelesség okán tartom a kapcsolatot mintsem őszinte törődés okán


Az évek során szépen lassan teljesen eltompultam ezen a téren.

Így már nem is vágyom rá hogy máshogy legyen. Szerintem attól hogy valaki egyedül van még élhet egy jó életet. Persze lehet azért gondolom így mert már megszoktam és erre állt rá a gondolat menetem.

23F

2022. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!