Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy viselitek a magányt?

Hogy viselitek a magányt?

Figyelt kérdés
Én kezdem megszokni. Ha pozitívan áll az ember a dolgokhoz, ez is elviselhető. Csak nem szabad, hogy elhagyja magát az ember. Kell, hogy célokat tűzzön ki magának. Persze jobb lenne, ha lenne barátnőm, de ez nem kívánságműsor. Sajnos az adottságaim ezt nem teszik lehetővé. Nem sajnáltatom magam vagy ilyesmi, csak leírom a helyzetet. Sokszor betámadnak, hogy így akarok magamnak szerezni valakit, vagy sajnáltatom magam. Én ezen a korszakon már túl vagyok, tisztában vagyok magammal.

2022. máj. 27. 07:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
9-10. Elintézem magamnak, nekem az megfelelő. Mostanában jól érzem magam egyedül, voltak rosszabb időszakaim, de most minden okés. Talán zavar ez téged? Azt szeretnéd, ha öngyilkos lennék? Eszemben sincs feladni.
2022. máj. 27. 10:45
 12/15 Kovács Eutanázia ***** válasza:
0%
Igen, engem zavar az, hogy alapvető igényeim kielégítetlenek maradnak. Szerintem mindenki sejti, hogy ez mihez vezet, milyen embert csinál. Ha nincsenek vágyaid, akkor minden rendben. Nekem az nem tetszik, ha valaki letagadja, és a beletörődést népszerűsíti, és mindenkivel elhiteti, hogy minden rendben van. Kellemesen is ki lehet lépni egy fájdalmas életből, nem csak öngyilkossággal, csak jelenleg nincs hozzá jogunk, mert mindenki úgy tesz, mintha minden oké lenne.
2022. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Rosszúl viselem a magányt. Tőbbet van rossz kedvem mint jó. Teljesen ki készít az egyedüllét. 33f
2022. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kovács Eutanázia ***** válasza:
0%

Kérdező. Neked tetszik az, hogy ez nem kívánságműsor? Tetszik az, hogy mások feltétel nélkül megkapják azt, amit te nem? Tetszik az, hogy el kell terelned a figyelmed a szenvedésről? És mindehhez pozitívan állsz hozzá?

"Persze jobb lenne, ha lenne barátnőm, de ez nem kívánságműsor."

Kérdező, szerintem észre kellene venned, hogy ebben a világban szinte mindenki a Te szenvedésed fenntartása mellett van.

2022. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szarul
2022. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!