Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mai fiatalok nektek is kilátás...

Mai fiatalok nektek is kilátástalan a jövőtök?

Figyelt kérdés
Főképp 16-18 évesekhez szól a kérdés de bárki írhat. Olyan fura világban élünk. Csak az én életem ennyire kilátástalan?
2022. jún. 4. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2022. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Nincs remény kitörni a bezárkózottságomból. Ma például megléptem egy társaságból, mert egyre jobban szorongok az emberek között. Most magányosan eszek egy mekiben.
2022. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen, mondjuk én nem is teszek azért, hogy jobb legyen, de mert úgy érzem nincs értelme.
2022. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Érdekes... Egyszerűen olyan nehéznek tűnik minden. Évről évre egyre több mentális problémám is kialakul. Azt hittem csak én vagyok ilyen:/ egész napom az agyalásból és a szorongásból áll.
2022. jún. 4. 18:40
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
3-4 Ugyanez megy nálam is. Egyre gyűlnek bennem a negatív érzések.
2022. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Bár én nekem egy jó ideje az a tervem, hogy elvégzem a középiskolát (érettségi, szakma stb) és kimegyek külföldre.

De egyszerűen kezd már elegem lenni. Hogy barátokat se tudok találni ebbe a világba. Barátnőröl ne is beszéljünk:// (fiú vagyok)

2022. jún. 4. 18:49
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Jövőre érettségi én meg még azt sem tudom hogy lesz meg a nyelvvizsgám. Meg, hogy mit csinálok majd utána. Eddig motorra spóroltam, de a mai benzinárak mellett...

Innen elköltözni esélytelen az ingatlan és albérletárak miatt, valszeg koleszba kell mennem.

Közben meg a kapcsolatom is haldoklik

2022. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Legalább a többségnek vannak barátaik stb. Én már arra is gondoltam, hogy az ilyen fiataloknak kéne közösen össze fogni és beszélni például egy csoportba. De sajnos azzal se jutnánk sehova... :/
2022. jún. 4. 19:02
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is az 21 évesen de majd lesz vhogy remélem
2022. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkoriban annak éreztem, most már nem. Szerintem ezen mindenki keresztülmegy.


26n

2022. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!