Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy lekoptat...

Miért van az, hogy lekoptat minden nő??? Próbálok megfelelni a nők elvárásainak, de nem megy, egyszerűen nem én vagyok neki(k) az igazi... Lehet, hogy az igaz szerelem keresése tovább tart?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, hogyan csábítsak?

Kicsit már befelé fordulok és lelkizek, egész nap arról fantáziálgatok, hogy hűű milyen jó volna, meg minden,5 perces öröm van, aztán jön a csalódás és a kedvem is elmegy....

Az aggódás tönkreteszi az embert...

Valakinek valamilyen ötlete véleménye?



2022. jún. 13. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nő vagyok, és szerintem ott rontod el, hogy meg akarsz felelni. Ez mit jelent? Gyanús, hogy túl kicsi az önbizalmad.
2022. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a kulsoddel van a baj,bar nem fix,igy nehez megmondani.

Ne gorcsolj ra a szerelemre,majd jon magatol ha nem szamitasz ra!

2022. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ott rontod el, hogy ennyire próbálsz megfelelni a nőknek ahelyett, hogy magadat adnád és akinek ez nem tetszik az legalább hamar átmegy a rostán.

Hidd el, akinek szimpatikus vagy és komolyabban is foglalkozik veled az nem várja el, hogy minden igényének megfelelj, viszont fontos, hogy figyelj a nőre. Ha figyelmes vagy és meghallgatod, emlékszel miket mesél magáról vagy éppen a napjáról már elnyerted a szimpátiáját.


Nekem is sokszor elmegy a kedvem már az egésztől, de arra jó az ha van időd újra helyretenni magadban a dolgokat és ismét nekivágni. A legrosszabb az amit tehetsz, hogy ebbe beletörődsz és feladod.

2022. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell nekik megfelelni, pénzt kell nekik adni és szopnak mint a katona tiszt..
2022. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

#4:

Hímsoviniszta f*szfej

2022. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
négyeskét is lekoptatja mindenki, azért károg itt
2022. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Szegény négyest jól lepontozták, pedig egy komoly igazságra mutatott rá :)
2022. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!