Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezelitek hogy egyedül...

Hogyan kezelitek hogy egyedül vagytok a munkahelyen? Minden nap?!

Figyelt kérdés

Volt kolléganőm de mindegyik elment a főnök miatt.. én nem akarom otthagyni a helyet mert jól fizet, bár a forgalmunk nem a legjobb.. nem érdekli a főnököt.. nem tesz érte..

Elég unalmasan telnek a napjaim a kevés forgalom miatt, nincs kihez szolni

Mig voltak ott kolléganők elvoltunk, hogyan lehet kezelni azt a sok egyedüllétet? Hogy menjen könnyebben az idő?

Sokszor érzem magányosnak magam


2022. júl. 5. 22:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%
Sokat gyakorizz a neten.
2022. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám... ha nem szólnak bele mit csinálsz, mikor nincs munka, olvasnék, neteznék, tanulnék.
2022. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Van felvétel?

Én ki próbálnám és szívesen beszélgetnék veled, viszont egy idő után biztosan megunnál.

Egyébként telefonon lehet beszélgetni ha van olyan ember.

2022. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Örüjjé neki, föleg ha jol is fizet a semmittevésé. Én épitkezésen dolgozok épitesz mérnökként és taplokkal vagyok körbe véve sokszor ösze is űtök a segédmunkasokal mer ki vagyok patintva be csapom öket a betonkeveröbe ha ugy van de néha engem ütnek le hogy be ajulok
2022. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok egyedül lenni a munkám mellett, bár a munkatársi felhozatal is inkább ezt idézi elő.

Neten tanulj online valamit közben, filmezz, hallgass zenét, konferenciabeszélgessetek.

2022. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Amikor olyan munkahelyem volt, hogy egyedül voltam és volt szabad időm, mert nem igazán volt mit csinálni akkor én olvastam vagy csak szimplán neten beszélgettem illetve Youtube-n néztem videókat. Ezzel az a baj, hogy egy ideig óráig tök jó, mert lényegében olyat csinálsz ami nem egy kellemetlen dolog, viszont egy idő után annyira unalmasak lesznek mindennapok, hogy az valami szörnyűséges.
2022. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1es: szoktam gyakorizni sokat :D

2: sokszor netezek videot nezek de egy ido utan unalmas



Gondolkoztam rajta hogy váltsak e, igazából csak a fizetés tart vissza, viszont ha a főnök így folytatja becsődölnek.. nem tesznek semmit hogy fejlődjön a bolt

2022. júl. 5. 22:40
 8/13 A kérdező kommentje:

6os

Pont ez a bajom

Minden nap csak videok meg youtube stb

Mar unalmas minden nap ugyan azt..

2022. júl. 5. 22:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Légy egy kicsit kreatívabb... olvass, kezdj el nyelvet vagy valami újat tanulni, fejleszd magad... válassz egy új hobbit, csinálj valami kreatívat.

Az, hogy bámulsz ki egész nap a fejedből és meg a youtube, persze, hogy unalmas...

2022. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is ilyen a munkám igaz annyival jobb hogy vannak itt páran de mindenki a saját irodájában ül, vegetál.


Én olvasok, netflix hbomax, disney+ társait nézem

2022. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!