Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan nap és/vagy napszak,...

Van olyan nap és/vagy napszak, amikor kifejezetten letargikus állapotba kerültök?

Figyelt kérdés
Számomra a Szombat hajnali órák ilyenek, elfog egy kifejezetten lehangoló érzés, mint amikor az ember teljesen átérzi a magára hagyatottság és az elmúlás lényegét. Teljesen mindegy milyen volt az előtte való nap vagy éjszaka. Minden alkalommal ilyen érzés fog el. Lehet ennek valamilyen pszichés oka, esetleg régi traumához is köthető ez a jelenség?

2022. júl. 7. 10:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Az év 365 napja, minden napszakban
2022. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem napszakhoz, hanem helyzethez kötött. Pl. nagyon le tud törni, ha annyi munkát kapok, hogy hiába csinálom napokig 12 órában, akkor se akar elfogyni.
2022. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden kora reggel, kb az ébredés utáni fél óra - aztán összeszedem magam és jobb kedvem lesz szerencsére.

De olyankor rámtör hogy még alsó hangon 60 évig kell gályáznom ha akarok hol lakni, ami még úgy is elkeserít hogy alapvetően szeretem a munkámat.

2022. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész nyár ilyen. Elmegy az életkedvem. Ősszel pedig érzem ahogy tér belém vissza az élet, megindulok, mindenhol ott akarok lenni egyszerre, mindenre kíváncsi vagyok, az egész világot át akarom ölelni.
2022. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Vasárnap este
2022. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap mind ilyen, főleg este, de ez még hétfő egész napra átnyúlik. Valamint a nyaralások/bulik után mikor vissza kell térni a normál kerékvágásba, olyankor teljesen depressziós vagyok egy pár napig.
2022. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap ilyen hangulatba kerülök ébredéskor és elalvásig ki is tart.
2022. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Reggel. Mindegy mit csinálok, mindig úgy kelek hogy a fejem sajog a folyadékhiánytól, a szám a 3. pohár víz után is száraz, enyhén émelygek és az összes izmom fáj. Pedig fiatal vagyok, és csak vízet iszok (meg tejet). Olyankor mindig ritka szar kedvem van, és csak bámulok a semmibe a bögre fahéjas tejemmel amíg a szervezetem összeszedi magát.
2022. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Shaddark ***** válasza:
86%
Nekem inkább zene függő, semmint napszak :)
2022. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem is a reggelek, az ébredés utáni 1 óra amíg az agyam lassan működésbe lép.
2022. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!