Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan nap és/vagy napszak,...

Van olyan nap és/vagy napszak, amikor kifejezetten letargikus állapotba kerültök?

Figyelt kérdés
Számomra a Szombat hajnali órák ilyenek, elfog egy kifejezetten lehangoló érzés, mint amikor az ember teljesen átérzi a magára hagyatottság és az elmúlás lényegét. Teljesen mindegy milyen volt az előtte való nap vagy éjszaka. Minden alkalommal ilyen érzés fog el. Lehet ennek valamilyen pszichés oka, esetleg régi traumához is köthető ez a jelenség?

2022. júl. 7. 10:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a fajta szomorúság régebben minden vasárnap délután a walt disney műsorok alatt jött el. Végetért a hétvége és a szabadság, szórakozás, holnaptól újra koránkelés és kötelező iskola. Nagyon szomorúnak éltem meg ezt mindig.

Manapság nem kifejezetten tudnék ilyet mondani, ha mégis meg kéne mélypontot jelölnöm akkor az ébredés utáni 1-2 óra. Főleg hétköznap.

2022. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap este, hogy egy újabb xar hét jön. Majdnem minden este, hogy vége egy napnak, amit megint "frankón" elb*tam.
2022. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden hétköznap hajnalban, aztán vasárnap este.
2022. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb. minden este, mikor nincs nagyon mit csinálni, nem köt le semmi, nem tudok korán elaludni, de az agyam meg jár az egész elcseszett, magányos életemen.
2022. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap reggeleken a felébredés utáni első félóra ilyen. Valamint még szinte minden este is rám telepszik egy mély, letargikus állapot, csak ez jóval erősebb a reggeli "párjánál". Nehezen tudok elaludni (még egy hosszú nap után is), így olyankor sokat agyalok azon, hogy mennyire magányos vagyok és mennyire úgy érzem, hogy egy helyben toporgok, illetve, hogy mennyire üres az életem.
2022. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szombat délutánok. Olyankor van az, hogy előző este meg aznap délelőtt végzek minden dolgommal, és nem tudom kellően elfoglalni magam. Ilyenkor jönnek elő ilyen hülye gondolatok. Barátaim nincsenek, azokkal valószínűleg nem jönnének elő ezek a dolgok.
2022. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Esténként,de legfőképpen vasárnap este,akkor mindig.

Nem tudom leírni pontosan,olyan mélyről jövő,fájdalmas,búcsú érzés tör rám.

2022. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!