Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 27 évesen sosem voltak barátai...

27 évesen sosem voltak barátaim, pedig egy nagyon jó lelkű ember vagyok,és sosem jártam el sehova,ennek mik lesznek következményei?

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 20:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

júl. 19. 17:13


Miért kell úgy fogalmazni, mintha amúgy csak rajta állna, hogy magányos-e, vagy sem. Hidd el, én túl vagyok már kb. mindenen. A netes ismerkedésen, társaságokhoz becsatlakozásokhoz. Ha nem vagy valami extra színes, menő személyiség, NULLA az esélye annak, hogy egyáltalán emberszámba vegyen valaki egy ilyen helyzetben.

2022. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nagyon nem találod a helyed, akkor vágj olyanba bele, amit eddig még nem csináltál...

Én például még nem voltam 2-nővel együtt, most már tudom milyen jó érzés, és a hangulatomnak is jót tett, teljesen másképp fogom fel a történeteket...

Megnyugvó és jó érzés volt 2 nővel eggyütt lenni...

Hidd el szeretni fognak, csak egy kis pénzt kell adni :)

De hidd el megéri....

Csajok csajok csajok, teljesen jól néznek ki, adnak magukra, mondjuk a 2 kicsit sok volt nekem, de hát ez volt a cél...

Orba szájba basztam őket, nem tudtam kielégíteni, de sikerült és jobb lett tőle...

Ajánlom a rosszlanyok.hu-t ott kielégítik vágyadat.....

Egész jó dolog próbáld ki!

Tehát meg kell tanulnod élvezni az életet, mert mások nem fogják megtenni helyet!

Ha kell egy udvari bolond én itt leszek írhatsz!

2022. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22 valaszat egyszeruen jobb teljesen figyelmen kivul hagyni.
2022. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én csak arra próbáltam rá világítani, h ha semmi sem érdekli akkor nehéz közös pontot találni.
2022. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24


biztosan érdekli valami, de hidd el, manapság már a közös érdeklődés se elég semmire...

2022. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha még nincsenek mentális betegségeid (depresszió stb) akkor lehet hogy a jövőben lesz, előfordulhat hogy unatkozni fogsz, szomorú leszel.

De ez csak találgatás, nem ismer innen senki téged :D

Nem tudjuk pontosan milyen a személyiséged stb.

2022. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha lesz esetleg kedved ismerkedni, esetleg kimozdulni.. stb akkor irj. :)

Hátha tudunk esetleg változtatni.

2022. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!