Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fel lehet valaha dolgozni a...

Fel lehet valaha dolgozni a középsulis traumákat?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy segít a pszichológus. De a múltkori óta csak sokkal szarabbul lettem. Ilyen szarul nem is tudom mikor voltam utoljára. Lehet menthetetlen vagyok? Nagyon érti a pszichológus a dolgát. Velem van a baj.
2022. júl. 21. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Ha nő vagy segítenék. Ha férfi akkor kutyát nem érdekli.
2022. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Fel lehet dolgozni.
2022. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Attól is függ, mit.

Mondjuk egy megerőszakolást biztos kevésbé lehet, mintha pikkelt rád a tesitanárod.

2022. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem amiket tettek hajlik inkább az erőszakhoz.
2022. júl. 21. 08:49
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Persze , hogy fel lehet.

De előbb tedd fel a kérdést.

Hajlandó vagy elengedni a az áldozatszerepet azért , hogy jobban legyél?

Megbocsatanál nekik azért , hogy jobban legyél?

2022. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha fel akarod akkor fel lehet.

Ha jobb inkább sajnáltatni magad az évekkel ezelőtti dolgokért, akkor nem fog menni

2022. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kéne még továbbra is pszichológushoz járnod? Valószínűleg jobban feltépte a sebeket a legutóbbi beszélgetés, de lehet ez szükséges ahhoz, hogy aztán megfelelően működjön a továbbiakban a terápia.

Persze ez nem 100%, de úgy gondolnám hogy több alkalom szükséges egy ilyen mélyebb trauma feloldásához.

2022. júl. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyilván fel lehet.

Igazából, miután elvégezted a középiskolát, és kikerültél abból a helyzetből, nem kellene már foglalkozni vele és ezen pörögni.

Ezt a saját fejedben kellene helyretenni. A pszichológus is max. ebben tud segíteni; nem helyetted csinálja.

2022. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
Keresd fel mondjuk FB-n azt az egyént, aki a legjobban bántott, akit a legjobban utáltál és tökmindegy, hogy csúnyán vagy szépen(Én mondjuk a szépet választottam és viszonylag normális hozzáállást kaptam vissza a másiktól, végén jószerencsét is kívántam neki), de írd le neki a bánataid, sokkal jobban fogod érezni magad, habár lehet, hogy az elején megint minden sz@r lesz.
2022. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Leírtam nekik, de kb. csak azt kaptam, hogy mekkora szar vagyok és én tehetek mindenről.
2022. júl. 21. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!