Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy fogadjam el, hogy egy...

Hogy fogadjam el, hogy egy semmirekellő vagyok?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, még soha nem volt barátnőm, se egyéb sikerem az életben, még az iskolát sem tudtam befejezni!


Szívesen tennék érte, hogy másképp legyen, de nagyon mély depresszióba vagyok esve.

Még a legkisebb reményét sem látom, hogy bármi változna a jövőmet illetően, mintha semmi esélyem nem lenne.


Más ennyi idősen már elég sok mindent fel tud mutatni, én gyakorlatilag semmit.


2022. júl. 22. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Mit csináltál az elmúlt 12 évben?
2022. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mintha én irtam volna ki a kérdést...csak 26 vagyok de mindennap a halál jut eszembe. Ide jutottunk ezt kell jobbá tennünk...mit mondhatnék? Egyenlőre azt tervezem ha minden kötél szakad beveszek egy nagy adag gyógyszert és átadom a helyem egy olyannak aki ki tudja használni az életet! Nekem nem megy!
2022. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű szakma, vagyonőr vagy valami. Nem létezik hogy egy olyat ne tudnál lerakni. Kicsiben kell kezdeni. De amúgy akkor eltartanak?
2022. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem számít az hogy "semmit nem értél el eddig"(EZT KIB@SZOTT NAGY IDÉZŐJELBEN MONDOM).

Ne hasonlítsd magad a többi emberhez, úgy értem ne azt nézd hogy ők mennyivel több dolgot tettek és mutattak fel mert attól csak még jobban úgy érzed hogy nem vagy jó semmire.

Igen is sokat érsz!

Azt esetleg tudod hogy mitől alakult ki a depressziód?

Mert ezen tudsz változtatni hogyha akarsz!

Az hogy soha nem volt barátnőd nem a te hibád.

Az lenne a legfontosabb hogy megpróbáld azt felismerni hogy miért vagy depressziós, beszélgetni valakivel.

Tény hogy sokat hátráltat az életben ez a lelkiállapot téged de nem fog ilyen lenni örökké az életed van esélyed én teljesen megértelek ebben a világban nagyon nehéz helyt állni.

2022. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


"Mit csináltál az elmúlt 12 évben?"


Semmit. Szó szerint semmit. 15 éve mindennap tervezek változtatni, de azóta nem megy. 15 éve eltervezem kb de azóta nem sikerült, például a tanulásra rávenni magamat vagy az önfejlesztésre, mert abszolút semmi kedvem az egészhez, semmihez sincs kedvem, és soha nem is volt. Tehát magamnak is köszönhetem a sorsomat ha így mondhatjuk

2022. júl. 22. 17:59
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
úgy hogy beletörődsz aztán elkezdesz valamit csinálni pl olvasol vagy simsezel.
2022. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is az vagyok, magamtól kelek, nincs ébresztő órám.
2022. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!