Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet túltenni magad...

Hogyan lehet túltenni magad anyukád halálán?

Figyelt kérdés
Egyszerűen teljesen el vagyok veszve nélküle...

2022. júl. 24. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy, hogy elfogadod, ez az élet rendje. Nyilván ha fiatal volt még, akkor nehezebb. Ha úgy érzed egyedül nem tudsz tovabb lépni, kérj segítséget pszichologustol.


Részvétem.

2022. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem, az én apukám 3 hete halt meg és még mindig minden nap nagyon fájó érzés. Sokszor csak úgy hirtelen elsírom magam. A lakásban, az udvarban, kartben mindenhol őt látom és nagyon fáj. Azt mondják idővel kicsit könnyebb lesz majd.
2022. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Könnyen, ha utált téged és tönkretette az életed, miközben lenézett ...
2022. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen lehetőség, hogy az idő múlása emlékké szelídíti a fájdalmat.

Sajnos ezt nem lehet sürgetni, - egyénenként változó, hogy kinek mennyi időre van szüksége erre. Nekem nagyjából kettő évbe tellett, amíg anyám halálát fel tudtam dolgozni, el tudtam fogadni. Ez annak ellenére is így volt, hogy életkoránál fogva számítani lehetett arra, hogy el fog hunyni.

2022. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom... Én le se szarnám,ha meghalni.
2022. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös miért?
2022. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, mert ellopott 1.5 milliót tőlem, megalázott a rokonság előtt, azzal, hogy hazudott rólam, nővérkémet jól elkényeztette. Aztán kitalálta, hogy többet nem tehetem a lábam a házba, végül ok nélkül le is tiltott. Szóval köszönöm, de pont nem érdekel, ha meghal
2022. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így sajnos érthető. Szomorú, ha ilyen egy anya.
2022. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát az enyém nem ilyen volt.
2022. aug. 5. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!