Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok,...

Nagyon magányos vagyok, nincsenek barátaim. Depressziós is vagyok, szociális szorongással. "Mit tegyek?" 18F

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és nem nagyon vannak barátaim. Az emberektől félek, eléggé szégyenlős vagyok, plusz elszomorít a magány érzése.

Suliból voltak barátaim, de azok hanyagoltak, majd ellenem fordultak, mert b*sztatott egy gyerek, aki szintén barátomnak hazudta magát. Úgy érzem nagyon szeretethiányos vagyok, és senki sem barátkozna velem.



2022. aug. 4. 23:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Van a facedbookon ilyen cs:go csoportok, odalépj be, néha fiatalok keresnek ilyen játékostársakat
2022. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tanuslz még? Menj el majd valamilyen diákmunkára, az is segíthet szocializálódni
2022. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!