Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális esetben meddig kéne...

Normális esetben meddig kéne összejönnie az első párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

16 eves korodig ,ha nem alakul parkapcsolatod,akkor retardalt vagy.


Mindig vmi baja van az illetonek,aki nem kepes kialakitani parkapcsolatot. Osztonosen nem akarnak veled osszejonni. Ez az evolucio.

2022. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
20-as éveid elején még semmivel nem vagy elkésve. Utána már egyre nehezebb lesz össze hozni.
2022. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Amikor szeretnéd. Lehet, hogy valaki 25 éves koráig nem keres párkapcsolatot. Ez az ő dolga.


A kérdés inkább ott van, hogy miért nincs párkapcsolata az illetőnek.


Szerintem nincs ilyen korhatár, én a 30 évest is emberszámba veszem, ha nincs párkapcsolata. (kapcsolatra nem, de leginkább azért, mert 1. nekem már van, 2. túl öreg hozzám)


Nekem 20 évesen lett először, nem bánok semmit. (és lány vagyok)

2022. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Mint minden, ez is kitolódott az előző generációkhoz képest. Egy 19-20 éves fiatal még bőven lehet gimnazista (bukás nélkül!), aki az érettségire gyúr és a szülei házában, azok szabályai szerint él. Ebben a helyzetben még sokan nem akarnak párkapcsolatot, függetlenül attól, hogy amúgy egészségesek (testileg, lelkileg) és képesek lennének rá. Emellett van, aki még nem elég érett hozzá, mert az iskolán kívül semmilyen inger nem éri. Nem tapasztalja meg a felelősséget, a döntés helyzeteket, ezért kevésbé versenyképes egyéniség (nemtől függetlenül.) Ő is lehet akár huszonpár évesen érett felnőtt, aki potenciál jelölt egy párkapcsolatra, csak környezet változás kell hozzá.


Nem kell rögtön beskatulyázni azt, aki később kezdi. Semmiről nem késik le és semmivel sem rosszabb annál, aki 16 évesen már mindenen túl van.

2022. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Sosem fogod felfogni azzal a 3 agysejteddel, hogy ez nincs időhöz kötve? Meg kell kérdezni naponta.


Látod. Ezért nincs nőd. Mert ugyanazt csinálod nap mint nap, és mégis más eredményt vársz tőle.

2022. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
14
2022. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Normàlis esetben akkor amikor talàlsz hozzà megfelelő pàrt , ez lehet akàrhàny évesen. Nincs időhöz kötve.. Mint ahogy az sem hogy mikor hàzasodsz vagy mikor vàllalsz gyereket.. Ezek ilyen tàrsadalmi elvàràsok aztàn ha nem úgy csinálsz valamit mint a többiek akkor meg szar szemét vagy és kiközösìtenek.
2022. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Körömcsiga ***** válasza:
20-22 éves korig, minél később jön össze, annál inkább fogod magas szinten értékelni a kapcsolatot. Utána - ha még mindig elsőről beszélünk -már talán több benne az akarat, mint a valós vonzalom.
2022. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Miért baj az ha valaki magas szinten értékel egy kapcsolatot? Ha valaki 13 éves kora óta pasizik/nőzik és sok csalódàsa volt az is tud értékelni egy rendes kapcsolatot szerintem ill az is ragaszkodhat mert nem akar tovább keresgélni
2022. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Normális esetben soha, hiszen rossz döntések sorozatát hordozza magában...házasság, gyerek, hitel ,válás, vagyonátadás (nem megosztás), nincstelenség ...éljél, dugjál, szolgálj..
2022. aug. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!