Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt aki önmarcangolásban,...

Van itt aki önmarcangolásban, lelki fájdalmakban szenved?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatom is haldoklik

A munkám sem stabil

Azt érzem semmi sem jön össze az életben


Hogyan dolgozzam fel ezeket?


2022. aug. 9. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Te beszélsz?

Nekem sosem volt párom.

Melóm sincs. Betegség is gyötör.

Ja és 26 éves vagyok.

Szóval ja, jelen. Nem tudtok überelni ha balsorsról van szó.

2022. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez elég önsajnáltatóan hangzik.. én csupán csak tanácsot kértem nem leszólást
2022. aug. 9. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem önsajnáltatás, leírtam néhány TÉNYT. Te kérdezted, a kérdésed, idézem: "Van itt aki önmarcangolásban, lelki fájdalmakban szenved?" - erre válaszoltam. Igen, van. itt vagyok pl. én. Szívesen.
2022. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A “te beszélsz?”

És a “ Nem tudtok überelni”

Részre gondoltam..

Egyébként mindenkinek a saját problémája a legnagyobb..


Nem összehasonlítást kértem hogy melyikőnknek a rosszabb.. hanem valami tanácsot ki hogyan küzd meg ezekkel a dolgokkal!

2022. aug. 9. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Én is mindig azt érzem nem vagyok elég jó, mindig magamat hibáztatom mindenért. Újabban az elalvás is kihívást jelent rendszeresen. Esetleg valami hobbid nincs, ami terelhetné a gondolataidat? Nekem ez szokott sokszor segíteni. Ha gondolod meghallgatlak, lehet az is segítenie, ha leírod és megkönnyebbülsz.
2022. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 irok privatban
2022. aug. 9. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szenvedek, én élvezem :)
2022. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
Nekem meg rosszkor jön/ jönne össze, ami összejön. Egy szerelem, amikor már házas vagyok. Nem ér semmit így az egész.
2022. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelen. Nyugodtan írhattok nekem is. Nekem ez segít, hogy másokkal meg tudom ezt beszélni. Már a tény, hogy nem vagyok egyedül, sok erőt ad.
2022. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!