Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tennem egy ilyen...

Mit kéne tennem egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismertem az interneten egy srácot, aki jófejnek tűnt, ezért is lepett meg, amikor azt mondta, hogy nincsenek barátai és nem beszélget senkivel.

Azt is mondta, hogy nincs jó kapcsolata a családjával, ezért utál otthon lenni, és mint kiderült számomra valószínűleg depressziós. Ez mindig esténként jön elő, és én próbáltam mindig is segíteni neki, beszélgetni vele, aranyos lenni, igyekeztem megtudni, hogy hogyan tudok segíteni neki a legtöbbet.

Viszont mostanában esténként elkezd bunkó lenni velem, kiabál, hisztizik és amikor próbálok aranyos lenni vele, akkor megsértődik, elkezd utálkozni, kritizálni engem. És persze mindenbe beleköt, amit írok, aztán mikor megmondom neki, hogy nekem rosszul esik, hogy így beszél velem, akkor jön a "Akkor legközelebb el sem mondom, hogy bajom van" duma.

Ami pedig a legfurcsább számomra, hogy másnap úgy csinál, mintha mi sem történt volna, ha pedig rákérdezek valami ilyenre, hogy mi volt előző este, akkor szimplán ignorálja a kérdésemet.

Nem tudok már egyszerűen mit kezdeni vele, szeretnék segíteni, és nem akarok bunkó lenni, de egyszerűen sokszor már gyomorgörcsöm van ha este beszélünk, hogy most éppen milyen undorítóságot fog a fejemhez vágni.

Mit kéne tennem?


2022. aug. 11. 11:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Még sima baràtnak sem jó az ilyen.. csak lehúz téged
2022. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Már az egy tényleg manipulatív kijelentés, hogy "nem élné túl", a másik pedig, hogy ezek után téged hív idegesítőnek, és bár elismerte a hibáját, nem kért érte elnézést.

Ne engedd, hogy továbbra is így bánjon veled!

2022. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#10 Isten ments, egyáltalán nem akartam soha párkapcsolatot tőle, én tényleg csak segítőkész akartam lenni, hogy jobban érezze magát.
2022. aug. 12. 10:29
 14/14 anonim ***** válasza:

Megéri ha te pedig rosszabbul érzed magad tőle?

Gondolkodj el bizonyos dolgokon, amíg nem késő.

2022. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!