Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan lehetnek ebben a helyzet...

Sokan lehetnek ebben a helyzetben húszon évesen?

Figyelt kérdés

25 vagyok de senki haverom, barátom nincs. Nagyon magányos vagyok.

Sokan lehetnek így ennyi idősen?


2022. aug. 26. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Sokan vannak. Köztük a többség nem is akar tenni ellene és mikor adott egy lehetőség, akkor is hagyja elúszni, lefúj minden programot, hűvös mindenkivel és menekül a társaság elől.


Én barátkozós vagyok, sokakkal megpróbáltam már felvenni és fenntartani a kapcsolatot. 10-ből 9 ember csak kifogásokat keresett arra, hogy szerinte miért okés negyedévente találkozni és beszélgetni úgy, hogy egy városban lakunk. De azért közben több volt, aki panaszkodott minden lehetséges felületen (fb csoportok, közös barátok, közös chatek), hogy milyen magányos, ez a fránya modern mai világ. Nem fiam, ez csak te vagy, az emberi kapcsolatok a kölcsönösségre épülnek.


Aki nem akar barátkozni, azzal nem lehet.

2022. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Suli óta soha 1 se volt, és annyira jó érzés :) Visszagondolva csak a baj volt velük (vagy a nyűgjeikről nyavalyogtak, vagy a sz.r életükről, vagy hogy hova nem megyünk, vagy kellett nekik valami pl. odébbtolni bútort vagy ilyesmi), abszolút semmi értelmét nem láttam.

32/F

2022. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Véletlen zöldet adtam az #1-nek, de nem értek vele egyet.

Vannak akik nem érik be bármilyen barátokkal, vagy nem szeretik a felszínes, színlelt barátságokat. Valakinek stresszes fenntartani ezt az egészt, és inkább marad magányos. Ha találnának egy szimpatikus embert, akkor max azért hanyagolnák a találkozást, mert kevesebbre tartjak magukat, és úgy érzik, hogy jobbat érdemel.

Az írásodból úgy érzem hiányzik az empátia, és nem akarod megérteni, hogy miért történik ez a jelenség, csak kitalálsz egy okot, ami rossz fényben tűnteti fel őket, és jóbban téged.


Akivel nem akarnak barátkozni, az nem is fog tudni.

2022. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Sokan
2022. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

#3

Meg lehet ezt beszélni is, nem kell lapítani meg ghostolni, aztán néha megjelenni, mintha mi sem történt volna. De ja, ahhoz gerinc kellene, el is felejtettem.

2022. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de én pl. ugyanígy vagyok 24 évesen.
2022. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok 23 évesen.
2022. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok.

21 éves vagyok.

2022. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is magányosnak érzem magam 23 évesen. A sulis (általános, gimi, egyetem) barátaim nagy része eltűnt miután végeztünk és mindenkinek más irányba indult az élete. Két általános iskolás barátnőm maradt, illetve az egyetemről van még egy barátom…. igazából (már) egyikükkel sem az igazi a kapcsolatunk, legalábbis én már nem érzem annak (ritkán találkozunk, inkább csak a neten beszélünk, nem nagyon vannak már közös élmények stb.). Nyitottnak és barátságosnak érzem magam, de a hétköznapok során nem nagyon találkozom olyan emberekkel, akikkel barátságot tudnék kialakítani (pl. a munkatársaim mind idősebb, családos emberek) és már én is úgy vagyok vele, hogy megválogatom kivel szeretnék barátkozni. Nekem olyan barát “kell”, akivel van közös érdeklődés, hasonlóan gondolkozunk, értjük egymás humorát, tudunk rendszeresen találkozni és beszélgetni vagy közös programokat szervezni… ilyet azért nem egyszerű találni.
2022. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele :(
2022. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!