Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék jó kézilabda...

Hogyan lehetnék jó kézilabda kapus? És hogyan kerülhetnék be egy jó klubba? Valaki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, jó sok edzés. De a lakhelyemen nem nyílik semmi lehetőség. A suli kézicsapatában vagyok, ami nagyon gyenge. Mér szinte dolgom sincs a kapuban. Járok még egy jóval erősebb csapatba is, de velük sincs túl sok lehetőségem. Szeretnék ennél is komolyabban ráállni az ügyre, de nem adódnak jó lehetőségek. Mit javasoltok? Kezdőknek tudtok mondani jó klubokat, amikben nagyon sokat lehet fejlődni? Volt valaki hozzám hasonló helyzetben, és végül sikerült neki? Megosztanátok velem?

2014. júl. 13. 18:46
 1/2 anonim válasza:

Hello! Én is nem rég kezdtem kézizni. Igazad van a sok edzés meghozza majd a gyümölcsét idővel, de elsősorban rajtad áll az egész ,hogy akarsz-e igazán fejlődni.Klubbot nem tudok mondani pontosan mert nem tudom merre laksz, de ha Szeged,Veszprém, Budapest (nagyobb települések)mellet laksz ott biztos találsz egy jó kis csapatot.(Szeged ,Veszprém igen jó utánpótlás rendszerrel rendelkezik, ezt a két klubbot ismerem.)

Itt egy videó a kapus edzésről : https://www.youtube.com/watch?v=Yg5wAv_b-F4

Ezt akár otthon is csinálhatod, csak valakit meg kell kérned ,hogy adogassa a labdát.


-Rengeteget talász még-

A kapusoknak igen fontos a nyújtás. Erre is mindig szánj elég időt.(ha otthon akarsz edzeni, gyakorolni)


Remélem segítettem. 15/F

2014. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is most kezdek érdeklődni a kézilabda iránt. Én is kapus szeretnék lenni. Én nyáron sajnos csak itthon tudok edzeni, esetleg sportpályán, suliban megy az edzés nálunk (magasabb szinten). A kérdésre válaszolva, bár én is kezdő vagyok, de gyakorolj otthon vagy pályán: http://www.youtube.com/watch?v=hSJmdL7w0-U én ezt csinálom itthon, majd járok ki páyára és edzek apummal akár. (labdával). Ha pedig kiderül, hogy tehetséges vagy és szereted a sportágat akkor jelentkezz valahova és megnézik, hogy milyen vagy és bevesznek (ha jó vagy belőle). Én is ebben a cipőben járok, remélem sikerül neke is és nekem is. Egyébként megkérdezhetem hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2014. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!