Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Belefáradtál az életbe?

Belefáradtál az életbe?

Figyelt kérdés

Hogyan és mibe égtél ki?


Arra kellet rájönnöm hogy a legtöbb esetben a bunkóknak, a hülyéknek, az egyszerű embereknek minden összejön, vagy legalábbis tudatlanságuk révén sikeresebbnek élik meg magukat. Aki kicsit is intelligens, az már legalább a NER-óta szenved ebben az országban. Mintha itt érdem lenne a hülyeség és az értelem lábbal tiprása. Egyre többen züllenek le. Ennélfogva ismerkedni is nehezebb!

Sok év kellett, hogy rájöjjek, tisztázódjon bennem valószínűleg velem van a probléma, túl bonyolult vagyok a túl egyszerű emberke között. Hamar felismertem, hogy a lányok csak a külsőt nézik, vagyis legtöbben. Ha nem így lenne már 26 éves koromra több kapcsolatom is lehetett volna. De mivel a külső mindig többet számít mint a lélek ezért esélytelen voltam. Persze adódik hogy mehetnék gyúrni... - és? Azzal mit oldanék meg? Akkor si csak a testemért kellenék, ha egyáltalán. Az a baj, hogy ma már a a lelki síkról túlzottan elment a társadalom a testiség irányába. Ha jó a szex akkor kell kapcsolatra, ha nem akkor dombom. Ezt látom.

A szép lányok beképzeltek lettek, önzők, flegmák. Ha ez ember ezt felhozza akkor mindig össztűz alá kerül... - de ez csak egy példa.

Ebben az országban minden téren szenvedés az élet. Legalább lenne tengerünk, csak egy kicsi, hogy kóstolnánk bele a mediterrán életbe. Mindenki görcsös, feszült, ideges. Aki egy kis hatalomra szert tesz visszaél vele. Az ország majd szét rohad, nyakunkon a klímaváltozás ami a Kárpát - medencét fokozottan érinti, hatalmas pénzügyi válság közelít, sorra dőlnek be a hitelek, kilakoltatások ezrei vannak országszerte. Sorra azt hallgatom, ki hova megy külföldre... - ráadásul elhelyezkedni, is baromi nehéz.


Más mibe kapaszkodik, hogy vészeli át a mindennapokat?



2022. aug. 31. 10:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%
Abban égtem ki, hogy a tudásom teljesen lényegtelen, mert olyan szinten szociális lények vagyunk hogy ha Magdika nem tud velem elbeszélgetni arról, mit főzött tegnap, akkor ki leszek rúgva. Most nyilván túlzok, de kb ez a helyzet: kötelező mindenkivel beszélgetni, barátkozni (beilleszkedni úgymond) különben megb_hatom a tudásomat, sehova nem fogok kelleni. De ugyanez érvényes a barátkozásra, a rokonokra és a párkapcsolatokra. Ha elmélkedős és szűkszavú típus vagy, soha senkinek nem fogsz kelleni mert a világ 95%-a szóf_sásos extrovertált. Az tart életben, hogy a szabadidőmben foglalkozhatok azokkal a dolgokkal amiket élvezek és fontosak nekem, meg hogy minél többet utazhassak, tapasztalhassak.
2022. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat jelentenek!
2022. aug. 31. 11:08
 13/28 anonim ***** válasza:
10%

Nem égtem ki. Szerintem az élet szuper, sikeres vagyok

Lehet hülyének nevezel, nem számít. Ilyen hülyén is nagyon jók a karrierlehetőségeim, jól teljesítek a munkában és az egyetemen is. TDK-zok, megyek mesterre, sok nyelven beszélek, tudok programozni, van releváns szakmai tapasztalatom stb.


Tudod, ha lenne tengerünk, attól még a tenger nem lenne közelebb. Pont ugyanilyen messze lenne tőled. Szóval nem egészen világos mi a gond.


Nem nehéz elhelyezkedni.

Van jó, boldog kapcsolatom is.

A lányok nem a külsőt nézik elsősorban. Az élethez való negatív hozzáállás nagyon taszító. Rengeteg csóró és nem előnyös külsejű srácnak van párja. Akár szép párja. A szépség meg amúgyis teljesen relatív.


Igazából a leírásnak kb egy mondatával sem értek/érzek egyet.


Hogy vészelem át? Nem átvészelem, kiélvezem.

2022. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%
Már hosszabb ideje igen. Találkoztam halállal, szemétkedéssel, értelmetlenségekkel, idióta főnökökkel, hazardírozó munkatársakkal, ami kész.
2022. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%
Az élet nehéz, szopás, gürizni kell, de annak meg is van a jutalma. Én a jutalmat igyekszem kiélvezni, bár mostanság urrá van rajtam a fásultság. Nem tudom miért, egyszerűen alig tudja bármi is megütni az ingerküszöbömet, alig mozdítja el bármi is a hangulatomat bármilyen irányba. Ez az élet számos területén okoz komoly problémát nekem... Remélem elmúlik ez a korszakom is.
2022. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
52%

Biztos én vagyok a hülye, de úgy látom, hogy lehúzó világban élünk.


Akinek pénze és harmóniája is van, az biztosan mások munkájának a gyümölcsét élvezi.


Pár Popper előadás a témában:

[link]

[link]


Szerettem volna a részleges önellátás felé elmozdulni, de sajnos az önerőm nem volt meg hozzá és társakra sem találtam:


https://www.youtube.com/watch?v=uHcJO88tX5E

2022. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
Az önellátás engem is érdekel.
2022. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Megint csak egy incel sírás lett belőle
2022. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%

Abba fáradtam bele, hogy kihasználták a szeretetem, és nagyon sokan az én könnyeimen és káromon át érték el,amijük van ,illetve lett kapcsolatuk.Főleg olyanokkal,akik nem szeretettel, hanem aljas, vagy hízelgő módon "vették" el, amire fájt a foguk.

Nem nagyon tudok az embereknek hinni,de sajnálni sem őket.Rosszindulat nincs bennem, inkább átnézek már mindenkin.

2022. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
96%

Már régen.

Minden nő foglalt, aki véletlenül mégse, annak nem kellek.

Megélni nem lehet, itt a legmagasabbak az árak és a legalacsonyabbak a fizetések arányaiban. És itt adózol a legtöbbet, a semmire, tegyük hozzá.

A Fidesz eltakaríthatatlan.

Ocsortány meleg van és kiszárad minden.

Az emberek hülyék, bunkók és irigyek.

Állandóan valami szar járvány van.

satöbbi satöbbi satöbbi

2022. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!