Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyerekként kiírtam ide egy...

Gyerekként kiírtam ide egy kérdést, család kategóriába, itt van az egyik válaszoló?

Figyelt kérdés

Olyasmi volt a kérdésemben, hogy úgy érzem a szüleim elhanyagolnak, és nem szeretnek, nagyon hiányzik a szüleim szeretete.


Az egyik válaszoló nagyon aranyos volt, azt mondta cukorborsó vagyok, és küld nekem egy ölelést. Akkor az nagyon nagyon jól esett, olyan jól, hogy nem tudom elmondani, de valószínűleg nem köszöntem meg, mert még hülye kisgyerek voltam. Gyerekkori gyakorikérdésekes kérdéseimet egyszer töröltem, mert nagyobb fejjel visszaolvastam, és nagyon gázak voltak, de hát gyerek voltam, na mindegy, csak ha itt van ez az illető, és emlékszik erre, akkor köszönöm neki! Nagyon jó ez oldal egyébként, sokat köszönhetek neki.



2022. szept. 4. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon cuki történet, remélem megtalálod a válaszolót!
2022. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon cuki. Feldobta az estémet. Most felnőtt fejjel én is küldök egy ölelést.
2022. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Ezzel csak az a probléma, hogy itt bárki kiadhatja magát annak a bizonyos válaszolónak. Az "online ölelések" meg "cukorborsó"...most komolyan...jobb lesz ettől az életed? Nőj fel inkább.
2022. szept. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

felejtsd el,ez egy 1xeri benyomás volt.

lehet meglátnád azt mondod - tűnj már el. :)

van csomó más ember akivel jóba lehetsz


itt egy fasza vintédzs kálcsőr cürikből :


https://www.youtube.com/watch?v=ZayQja9LQtI&list=PL1fIcsoEaj..


én is magányosba töltöm az időmet.

szal ha tetszett a zene vagy dumálnál írjál rám.


puszi meg minden. :)

2022. szept. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom megtalálod e a válaszolót, de remélem azóta minden rendben veled. És szerintem szuper, hogy ennyire hálás vagy és, hogy jobb lett tőle akkor a kedved. :)
2022. szept. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Melyik évben?
2022. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én több ilyen választ szoktam olvasni. Ez az ölelés küldés elég megszokott. És igen lehet hogy csak a héten 10 ember fog jelentkezni hogy ő volt az. De mire mész vele? Ez a mondat akkor abban a pillanatban volt fontos. Emlékezz rá így.
2022. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6


2000-2005-ben vagy ilyesmi.

2022. szept. 5. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!