Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos emberként hogyan...

Magányos emberként hogyan töltötted más években/hogyan tervezed idén tölteni a karácsonyt, szilvesztert?

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 00:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem vagy az, beszéljünk meg egy találkát majd ismerjük meg egymást, utána el tudom dönteni.
2022. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg próbálok minél hamarabb elaludni.
2022. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mióta elhagytak,azóta a karácsony nekem nem ünnep. Semmi extra kaja, nem megyek vendégségbe sem. Szilvesztert pedig átalszom, nem zűrös a lakóhelyem környéke szerencsére.
2022. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt sem az, de a tuzijatekra sajnos felebredek.
2022. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%
A szépség sem objektív. Enlékszem csúnya lányokra, akik szexuálisan kifejezetten vonzók. Illetve léteznek akiknek azok. Objektív... :-)))))
2022. szept. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 asper válasza:
100%
A 2 kutyámmal el leszek. Jókat zabálok és valami projektbe bele mélyedek a laptopon. Nem vagyok csúnya dagadt de ez van :D 40f
2022. szept. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor arra gondolok, hogy ez Jézusról és az isteni szeretetről szól és örömmel készülődtem akkor is, mikor egyedül voltam, és akkor is, mikor a gyerekemet és párját vártam/várom. Szilveszterkor pedig - az utóbbi években rendszerint egyedül vagyok - valamelyik szórakoztató műsorra kapcsolok, éjfélkor imádkozom, megköszönöm az előző évet és kérem az égiek segítségét a következő évre. Ha az ember nem sajnálja magát az egyedüllét miatt, akkor szép tud lenni az ünnep. Már, ha nem tragédia miatt van egyedül az ember.
2022. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon gondolkodom, hogy elutazom valahová egyedül.


22F

2022. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Csalàddal, két évet meg a párommal. Szilvesztert meg bulikon. Idén párom sincs, az egyetlen rokonom aki még szóba áll velem ő nem akar idén semmilyen ünnepet tartani.

Megoldás? Ezerrel rajta vagyok, hogy karácsonyra akadjon egy párom, akivel lehetek, de már nem nagyon hiszek benne. Egész évben még egy randim sem volt. Szánalmas.

Barátaim sincsenek már, szóval nem tudom. Lehet simán dolgozni fogok karácsonykor is, szilveszterkor is, és ennyi.

2022. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19. Párod vagy a barátod legyek?
2022. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!