Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt akarom hagyni a gyakorit,...

Itt akarom hagyni a gyakorit, de ha megteszem, akkor teljesen magamra maradok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rossz hatással van rám az oldal, de ez az egyetlen hely, ahol szóba állnak velem.
2022. szept. 12. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Van valami pszichés problémád? VAgy miért nincsenek IRL ismerőseid, barátaid?
2022. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Gondolj bele abba, hogy ha csak itt állnak veled szóba, akkor pont ugyanolyan magányos vagy, mintha nem lennél fenn. Ezek nem igazi emberi kapcsolatok és sose lesznek azok, illúziókba kapaszkodsz.

Próbálj meg a való életben nyitni emberek felé.

2022. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1 Igen, sok van, de nem tudom megoldani. Pszichológussal sem.

2 Igazad van, tudom jól hogy ez is hamis, de ha még ez se lesz, nem tudom, hova forduljak.

2022. szept. 12. 10:31
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Lépj be facebook csoportokba pl hobbidnak megfelelően. Kutyák, motorok, barkácsolás, túrázás, lego, stb, mindenre van már csoport.

Vagy keress levelezőtársat, és menjetek át emailra, vagy messenger üzikre.

Nyilván valódi programok élő emberekkel 3D-ben lenne a legjobb, de tudom, hogy milyen amikor nincs vagy nem kivitelezhető pl betegség miatt.

Ja, volt vmi olyasmi nevű oldal is, hogy Új barátok, barátnők index fórum.

Az internet korában nincs olyan hogy magadra maradsz (legalábbis virtuálisan), csak nézelődni, írkálni, ismerkedni kell. Neten én több olyan barátot, barátnőt is találtam, akikkel némi levelezés után élőben is találkoztunk. Szóval búslakodás helyett inkább püfüljed a billentyűzetet!

2022. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Mi a rossz hatás?
2022. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%
Gondolom, az egész világháló nem elérhető nálad csak a gyakori. Jól van, kamubajnok.
2022. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha, ez megnyugtat, én mostantól itt sem állok szóba veled.
2022. szept. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és soha nem volt ennyi magányos/egyedülálló, egyedül élő ember, mint manapság. Elképzelni nem tudod azt a számot, ahányan szeretnének egy barátot/társat. Igen, bele kell tenni némi energiát és időt a keresésbe, mert nem boltban kapható a barátság kilóra. Annyi trükköt még elárulok, hogy magadhoz, és érdeklődési körödhöz HASONLÓ embereket keress. Ha a death-metál zene és a motorok érdekelnek, akkor ne a református egyházi csoportban nézelődj. Ha tini vagy, akkor ne 60+ embereknek írj. És ha pl csóró munkanélküli, aki egész nap otthon ül, akkor meg ne a szétflitterezett-hidrogénszőke-szoláriumbarna-aranyásó sugar bébik között keress őszinte barátságot. :)
2022. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Darius- ***** válasza:
63%
Eloszor jo lenne tudni, hogyan véled rossz hatassal vannak rad itt.Mert ha anonim modon vagy itt azt nem irhatod, hogy valaki kipécézett maganak. Negativ kommentek érkeznek, tobb mint a valo életben, mert interneten sokan batrabbak, ugyanis nem kell felvallalni magukat, a masik szemébe nézni. Én ugy veszem észre, hogy tul érzékeny vagy, szerintem ezen valtoztass. Itt a valaszadok tobbsége segit, érdemben hozzair a témakhoz, de néha mindenkinél elszakad a cérna. Trollok is vannak, de mivel maguk sem gondoljak komolyan amit irnak, miért kéne oket még figyelemre is méltatni.
2022. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Úgy van rám rossz hatással, hogy torzítja a valóságérzékelésemet.
2022. szept. 12. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!